Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Odstartovali jsme kampaň S námi vám to vyjde

Lucie Weissová | 14. 9. 2020 | Vstoupit do diskuze

Už od prvního září nás můžete potkávat doslova všude. Rozjeli jsme celorepublikovou kampaň S námi vám to vyjde, ve které stavíme na tom nejcennějším a nejdůležitějším, co naše skupina má, a to jsou naši úžasní lidé. Je to kampaň o lidech pro lidi, takže vás představujeme jak v profesionální poloze, tak i v té lidské.

Odstartovali jsme kampaň S námi vám to vyjde

Najdete nás na nejdůležitějších zpravodajských serverech – např. iDNES.cz, Lidovky.cz, Blesk.cz, E15.cz nebo Aktuálně.cz. Inzerce se objeví i ve Forbesu, Finmagu či First Class. Nechybí ani billboardy po celém Česku, a dokonce se „v nás“ můžete projet tramvají v Praze, Brně i Ostravě.

Primárním cílem kampaně je povzbudit důvěru potenciálních klientů i nováčků Partners. Když se jim ozvete na klientskou schůzku nebo v rámci náboru, tak si řeknou, proč to nezkusit, vždyť je to fajn společnost!

6

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: