O JsmePartners

JsmePartners je interní komunikační platforma finančně poradenské společnosti Partners zahrnující stejnojmenný webový portál a tištěný časopis pro poradce, manažery, ředitele i zaměstnance Partners. Projekt vznikl v roce 2009 s cílem propojit poradenskou síť napříč strukturami a ředitelstvími a zprostředkovat jim srozumitelnou a zábavnou formou, co se zrovna v Partners děje.

Online i tištěné JsmePartners představuje místo pro sdílení zkušeností a vzájemnou inspiraci, kde se setkávají informace o nových projektech, produktech, uplynulých i chystaných akcích s rozhovory s úspěšnými poradci a manažery Partners i osobnostmi ze světa financí. V online prostředí nechybí fotogalerie, videa, ankety ani diskuze.

Tištěný časopis

Tištěné JsmePartners vychází pětkrát ročně – v březnu, červnu, září a prosinci ve standardním formátu o rozsahu 50 stran a v lednu ve formě třicetistránkového speciálu, který shrnuje uplynulý rok. Časopis má náklad 2500 výtisků a je distribuován zdarma do více než 130 největších poboček společnosti Partners po celé republice zahrnujících jak poradenské kanceláře, tak franšízy. JsmePartners je také součástí všech významných akcí Partners, jako jsou výroční nebo strategické konference.

Na těchto webových stránkách najdete také archiv časopisů a většina jejich článků se také objevuje přímo ve formě příspěvků na tomto portálu zařazených v jednotlivých sekcích podle jejich zaměření.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: