Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Dejte o sobě vědět. Za hubičku

Lucie Weissová | 3. 4. 2020 | Vstoupit do diskuze

Zvyšte si prestiž mezi klienty a prezentujte se vlastními webovými stránkami, které nahrazují již vyčpělé vizitky lide.partners.cz. Službu nadčasových webovek můžete využít, pokud jste dosáhli alespoň pozice C. Pro franšízy a VIP poradenské kanceláře máme dokonce připravený speciální, „týmový“ layout!

Dejte o sobě vědět. Za hubičku

Cena roční služby vyjde na 1650 bez DPH, přičemž je úplně jedno, kdy si webovky založíte. Budou vám fungovat od ledna do ledna a stejně tak od září do září.
A pozor! Členové Professionals Clubu si je mohou zřídit ZDARMA.

Proč jsou tak skvělé

  • Název webovek si vybíráte sami: Pod jakým názvem vás klienti dohledají, záleží čistě na vás. Pokud bude doména volná, je vaše.
  • Nadčasový design podporující náš brand: Sledujeme poslední trendy, a proto jsme jim přizpůsobili i defaultní vzhled stránek. Do budoucna samozřejmě počítáme s úpravami a faceliftem.
  • User–friendly: Web si jednoduše vytvoříte sami ve FiPu. Za dvě „hoďky“ máte hotovo! Pro ušetření času jsme přednastavili „klasické“ záložky, které vám bude spravovat centrála (nemusíte myslet na to, zda se něco v rámci PFS změnilo, hlídáme to za vás).
  • Váš rukopis: Nebojte, zbyde prostor i pro vaši kreativitu. Uživatelské rozhraní vám umožní editovat informace, přidávat lidi do týmu, měnit fotky nebo se prezentovat přes blog či video.
  • Živý web: Web je napojený na PartnersNews.cz, odkud pravidelně stahuje nejnovější články. Klienti tak budou vědět, že jsou stránky aktuální, a navíc se dozví vše důležité ze světa financí.
  • Na PC, mobilu i tabletu: Informace o vás si lidé mohou prohlédnout v nejvyšší kvalitě na všech moderních zařízeních.
  • Bezkonkurenční cena: 1650 Kč bez DPH? To se vyplatí!

Nevíte si rady? Obraťte se na Andreu Tindlovou (andrea.tindlova@partners.cz).
Nebo mrkněte na jeden z našich jednoduchých videomanuálů!

2

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: