Odměňování VIP poradců až do 75% provize firmy - u hypoték 80% provize

Lenka Vrzalová | 31. 5. 2015 | Vstoupit do diskuze

Nejvyšší kariérní stupeň VIP C IX má ohodnocení 7 Euro, tj. 70% z provize firmy. V případě, že splní podmínky produkčního bonusu, což je u této pozice téměř automatické, tak dostává další 0,5 Euro, takže celková provize je 7,5 Euro, čili 75%. U hypoték samozřejmě stejně jako všude o 5% více, tedy 80%. A pokud se mu bude dařit v oblasti hypoték nadprůměrně a splní podmínky pro malý či velký Hypoteční bonus, tak dostává další bonus dosáhne u hypoték ještě výrazně výše! K tomu všemu navíc vyplácíme rozdílové provize 12% do struktury, která profi poradce získala a vychovala!

PŘÍNOS

Jedná se o zásadní strategickou změnu v Partners a posun pro kariérové možnosti a profesní růst profesionálních poradců v Partners. Společnost, tak oceňuje význam, kvalitu, vzdělání a především stabilitu profesionálů.

CÍL

Poskytnout stabilitu a relevantní odměnu „profíkům“, kteří mají vybudovaný pevný klientský kmen. Přitáhnout nové profíky.

KONTAKT

pavel.dohnal@partners.cz

DISKUTUJTE S NÁMI

  • Co na to říkáte?

  • Jaké jsou vaše zkušenosti?

  • Oceníme každý podnět v diskuzi pod článkem.

 

 

 

 

115

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: