Právní servis - silná podpora v zádech

Simona Mrázková | 1. 6. 2015 | Vstoupit do diskuze

Nelámejte si hlavu s legislativními změnami. Neztrácejte čas s tím, co je aktuální a co ne. Poskytujeme kompletní právní poradenství a jednoduše vám poradíme v tom, co právě řešíte, pokud se to tedy týká alespoň okrajově byznysu Partners nebo finančních produktů našich klientů. Využijte také předpřipravených formulářů a informací na Partners Wiki (kniha „Právní pomoc“) – pokud tam nenajdete odpověď, neváhejte se na nás obrátit.

SLUŽBA SE PŘEDSTAVUJE

Využijte také předpřipravených formulářů a informací na Partners Wiki (kniha „Právní pomoc“). Pokud tam nenajdete odpověď, neváhejte se na nás obrátit.

CÍL

Součástí dobrého finančního poradenství a služeb Centrály pro poradce je i kvalitní právní servis. V rámci tohoto servisu poskytujeme našim poradcům i klientům základní orientaci v právních problémech, které se jich dotýkají a navést je ke správnému řešení.

PŘÍNOS

Poradci Partners – a jejich prostřednictvím i jejich klienti – mají šanci obrátit se přímo a jednoduše na nás v právních záležitostech týkajících se finančních produktů a využít našeho poradenství před tím, než se vyhledají pomoc advokátní kanceláře nebo budou věc dále řešit. V některých konkrétních případech, které se často opakují, můžeme poradci či klientovi přímo poradit i konkrétní řešení jeho záležitosti.

KONTAKTNÍ OSOBA

pravni@partners.cz

DISKUTUJTE S NÁMI

  • Co na to říkáte?

  • Jaké jsou vaše zkušenosti?

  • Oceníme každý podnět v diskuzi pod článkem

             

183

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: