Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

WSP

Lenka Vrzalová | 1. 6. 2015 | Vstoupit do diskuze

Jedná se o Webovou službu Partners, díky které si dokážeme s obchodními partnery předávat data zejména o pojistných a investičních smlouvách. Informace se pak promítají v Prometeu v datech partnera.

 

PŘNOS

 

Poradce si může např.  okamžitě zkontrolovat, zda byla smlouva pojišťovnou akceptována, zda klient platí měsíční pojistné či pravidelné investice, v případě, že nebyla poradci vyplacena provize, nebo může klientovi předat např. podklady pro daňové přiznání a klient tak nemusí čekat na pojišťovnu.

 

CÍL

 

Pomocí získaných informací o smlouvách a např. dluženém pojistném dokážeme díky našemu Call Centru zachránit většinu smluv, tím, že obvoláme klienty a zjišťujeme, z jakého důvodu přestali platit. Tím zachráníme jak smlouvu klientovi, tak ale i storno provize poradci.

 

KONTAKTNÍ OSOBA

 

 obchod@partners.cz

 

 DISKUTUJTE S NÁMI

 

  • Co na to říkáte?

 

  • Jaké jsou vaše zkušenosti?

  • Oceníme každý podnět v diskuzi pod článkem.

 

 

 

126

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: