Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Prometeus

Lenka Vrzalová | 1. 6. 2015 | Vstoupit do diskuze

Je systém, který v sobě skrývá významná data o Vašich osobních údajích či o vaší struktuře. Můžete v něm využít nespočet užitečných funkcí a reportů, které vám pomohou mít dokonalý přehled o všech sjednaných smlouvách a vašich spolupracovnících.

Vše potřebné naleznete ZDE

ANKETY

Prostřednictvím anket centrála zjišťuje, co si myslíte o daném tématu. Řekněte nám svůj názor a mějte podíl na dalších krocích, které společně podnikáme!

REPORTY

Dle vámi zadaných filtrů si můžete sami zjistit, jaký máte odhad storna, proplacenost, výkon vaší struktury a mnoho dalších informací.

CÍL

Usnadnit a zpříjemnit Vám dostupnost informací o Vašich lidech, o jejich práci. Díky Prometeu máte přesný náhled do Vašich provizí, pohledávek, můžete přes něj objednávat reklamní předměty z Eshopu.

PŘÍNOS

Díky Prometeu máme po ruce záznamy, které jsou k Vaší práci potřeba!

DISKUTUJTE S NÁMI

  • Co na to říkáte?

  • Jaké jsou vaše zkušenosti?

  • Oceníme každý podnět v diskuzi pod článkem.

 

 

120

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: