Další finanční bonusy - rozdáváme miliony

Alexandra Simeonov | 31. 5. 2015 | Vstoupit do diskuze

Bonusy, které potěší a budou vás motivovat. Na kvartální či roční odměny se může těšit každý z vás. Mějte radost z práce a buďte za to odměňováni.

Produkční bonus 23 mil. Kč

Provizní bonus je vyplácen kvartálně. Pokud poradce splní kritéria pro daný kvartál, za všechny smlouvy jeho osobní produkce je mu vyplacen bonus. Za pouhých 750 BJ za kvartál a proplacenost získáváte 0,5 euro.

Zvýhodněné dělení hypoték

Jelikož jsme štědří a rádi dopřejeme ostatním, vzdali jsme se 5ti procent provize za hypoteční úvěry, které v celkovém součtu činí téměř 12 mil. Kč. Hypotéky tedy dělíme poměrem 80:20.

Partners kredity – 4 mil. Kč

Partners Kredit "bonus", který centrála dává těm poradcům či manažerům, kteří nad rámec své práce dělají věci, které jsou pro firmu v daný okamžik klíčové či strategické, či ji dělají způsobem, který je pro všechny strany výhodný. Kredity se poskytují například za každého aktivovaného klienta na MojePartners, každé uzavřené U Konto a každou dokončenou unikátní elektronickou analýzu. Za každou činnost či úkon získává poradce určitý kredit, který se připíše jeho manažerovi v přímé větvi. Kredit za jednotlivé úkony není nijak závratný a jednotlivě moc nedává smysl, nicméně dohromady za celý (dobře fungující) tým už to může být docela zajímavé a může to pomoci tomu, kdo to zrovna nejdříve potřebuje.

Více se dozvíte zde.

PPZ pro nováčky – 2,1 mil. Kč

Bonus na zálohu PPZ má možnost využít každý nováček. Pokud se mu bude dařit a splní podmínky, ušetří 10 000 Kč na povinném poplatku za registraci.

Více se dozvíte zde.

Příspěvky na spolupráce poradců

Pokud se rozhodnete zahájit spolupráci s třetí stranou, podpoříme vás! Ročně do takových aktivit investujeme 3,5 mil. Kč

Bonusy za objem hypoték (hypobonus) – 6 mil. Kč

Pokud budete úspěšní ve sjednávání hypotečních úvěrů, dostanete jednorázovou finanční odměnu!

Podmínky naleznete zde. 

Bonus pro Professionals Club

Mezi členy našeho klubu „profíků“ (více informací zde) je rozdělován bonus za růst na podporu podnikání. I vy tedy můžete získat pro sebe za svůj růst něco z částky 3miliony Kč. Kolik to bude, záleží jen na vás samotných a vašem profesním růstu.

KONTAKTNÍ OSOBA

katerina.juraskova@partners.cz

DISKUTUJTE S NÁMI

  • Co na to říkáte?

  • Jaké jsou vaše zkušenosti?

  • Oceníme každý podnět v diskuzi pod článkem.  

113

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: