Klienti Ondry Hatlapatky: Pomozme rodině, ve které tragicky zemřel otec pětitýdenní holčičky

Lucie Weissová | 4. 10. 2021 | Vstoupit do diskuze

Za život stihl 80x darovat plazmu, chtěl být dárce kostní dřeně, nyní se stal dárcem orgánů (5 darovaných orgánů, 5 zachráněných životů). Ondra, otec pětitýdenní Elizabethky, zemřel v pouhých 32 letech po vážném úrazu hlavy. Podpořme jeho dcerku a manželku v těchto bolestných chvílích.

Klienti Ondry Hatlapatky: Pomozme rodině, ve které tragicky zemřel otec pětitýdenní holčičky

Slovy Ondry Hatlapatky
Od středy s asistentkou řešíme šílenou věc. Náš klient, známý a hlavně táta od měsíční holčičky tragicky zemřel. Ondra s Beatou jsou našimi klienty již od nákupu vysněného bydlení, byli jsme s nimi i v době, kdy řešili náročnou léčbu, která nakonec vyústila v radostné narození malé Eli.

Po letech, kdy se na nás Beata s Ondrou obraceli se vším, co souviselo s financemi (včetně pojištění psa), po XY skvělých doporučeních za to, že jsou spokojeni, přišla neskutečná rána. Ondřej nešťastnou náhodou zemřel na následky pádu fotbalové branky na obličej. Malá Elizabeth má měsíc. Ačkoliv pojistné plnění mnohé vyřeší, umoří se hypotéka, na výchovu dcerky je potřeba víc.

Slova přátel tragicky zesnulého Ondry
Ondra byl náš nejlepší přítel, který vždy bez váhání podal pomocnou ruku. Styl, jakým dokázal žít, je prostě neskutečný: radovat se z maličkostí, rozdávat smích na potkání, mít otevřené srdce pro všechny. Jsme moc rádi, že stihl prožít svůj sen – stát se tátou. A i když měl možnost užít si malou jen pět týdnů, ukázal nám, jak se má to „tátování“ správně dělat.

Přispějte Eli i vy na Donio.

Na co konkrétně budou peníze použity?
Veškeré prostředky budou primárně cíleny na potřeby malé Elinky (plenky, oblečení, jídlo, koníčky, spoření, vybavení dětského pokojíčku atd.), v případě potřeby je maminka holčičky bude moci využít na pokrytí nákladů na bydlení a rovněž dalších nečekaných výdajů (opravy, pojištění, autoservis, lékařské výdaje).

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: