Přerovským studentům jsme rozšiřovali finanční obzory deskovou hrou

Partners | 26. 11. 2018 | Vstoupit do diskuze

Pondělí 19. listopadu se v přerovské Vysoké škole logistické odehrálo ve znamení zvyšování finanční gramotnosti. Poradci Partners zde pod vedením Viléma Mikešky (M3) přiblížili svět financí hraním deskové hry Finanční svoboda. Akce to byla úspěšná a už se chystá její pokračování.

Přerovským studentům jsme rozšiřovali finanční obzory deskovou hrou

Hra pro studenty 3. ročníku oboru Logistika služeb navázala na předchozí přednášku o financích v rámci našeho projektu Umím si poradit určeného vysokoškolákům po celé ČR. „Finanční svoboda studenty natolik bavila, že kromě vyhrazeného času v rámci předmětu Bankovnictví a pojišťovnictví se její vyhodnocování a zpětná vazba protáhly i do navazující přednášky. Na samotnou hru se přišli podívat i další akademičtí pracovníci vysoké školy a shodli se na tom, že by se dané informace měly poskytnout i ostatním studentům,“ přibližuje nadšeně Vilém Mikeška.

Pod Vilémovou záštitou bude spolupráce mezi Partners a Vysokou školou logistiky v Přerově pokračovat v rámci kariérového vzdělávání. Studenti se tak například dozví, jak uspět v kariéře po vysoké škole nebo zlepšit komunikační a obchodní dovednosti. Na nejlepší studenty čeká odměna v podobě mobilního telefonu a těšit se mohou i na spolupráci při psaní bakalářské práce nebo dokonce praxi či stáž ve financích.

3

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: