Druhá devítka poradců Partners zamířila mezi světovou špičku

Partners | 13. 1. 2012 | Vstoupit do diskuze

Již osmnáct poradců Partners je držiteli prestižního certifikátu €FA™. Podívejte se na fotografie pořízené během závěrečné zkoušky!

Certifikát €FA™, který je zkratkou pro European Financial Advisor™, představuje prestižní evropský certifikát v oblasti finančního poradenství a plánování. Podmínkou jeho získání je úspěšné absolvování certifikační zkoušky, která je srovnatelná s nároky kladenými na vysokoškolské studenty předmětů zaměřených na finance a ekonomiku. Certifikát je rozšířen v mnoha evropských zemích a od roku 2010 je možné jej získat i v České republice. Poradcům Partners certifikát přináší jedinečnou příležitost potvrdit míru své profesionality a možnost zařadit se v segmentu finančního poradenství na skutečně elitní úroveň.

Historicky první devítka poradců získala certifikát loni v září. Dne 13. prosince se řady elitních poradců s titulem EFA rozšířily o dalších devět jmen. Čerstvými držiteli certifikátu jsou: Kateřina BUCHTOVÁ, Lenka FOLTOVÁ, Lenka JIRÁČKOVÁ, Vendula TOPINKOVÁ, Martin HOLAS, Libor OBŮRKA, Tomáš ROUBAL, Šimon TEJKAL, a Lukáš URBÁNEK.

Úspěšným absolventům gratulujeme a věříme, že brzy se k nim připojíte i vy!

Jaké dojmy si ze zkoušky odnesli přímo její absolventi?

Vendula Topinková

Získání certifikátu nebylo vůbec jednoduché, ale vynaložené úsilí bylo odměněno. Beru tento certifikát jako velice prestižní záležitost a jsem moc ráda, že jej mohu nosit za jménem. Z cca 50 přihlášených lidí v prvním ročníku, je nás držitelů certifikátu momentálně 18. To si myslím, že mluví za vše. Myslím si, že každý, kdo to myslí s tímto oborem vážně, by měl mít tento titul. Vysoká škola Vám nedá tolik poznatků a praktických informací, jako tento přípravný kurz a absolvování zkoušky. V průběhu přípravného kurzu jsem zjistila, že ani na praxi není dobré se vždy spoléhat. V tuto chvíli mám podstatně víc informací, které ještě ke všemu do sebe zapadávají. Praxí bych tyto informace získávala dalších 5 let a ani potom si nemyslím, že bych věděla to, co vím teď. Jsem schopná klientům a spolupracovníkům lépe vysvětlit jak vše funguje. A Já sama jsem si podstatně jistější při jakémkoli jednání.

Lukáš Urbánek

Díky vzdělávání na certifikační zkoušku EFA jsem si výrazně prohloubil znalosti, potřebné pro práci finančního poradce. Mile mě překvapil důraz na propojení praxe s teorií a podrobnost jednotlivých modulů. Zároveň jsem zjistil, že se mám pořád co učit. Získané znalosti používám prakticky každý den. Jak při práci s klientem, tak při jednání s lidmi v týmu. Určitě to stojí za to.

Lenka Jiráčková

Certifikace EFA byla pro mě velká výzva - chtěla jsem být u zrodu něčeho velkého a smysluplného. I přestože jsem byla jedna ze "služebně nejmladších" jsem moc ráda, že jsem úspěšně prošla jak přípravným kurzem, tak i velmi náročnou certifikační zkouškou. Kromě vzdělání, které jsem získala, si i velmi cením toho, že jsem se poznala i s dalšími manažery a kolegy, kteří mě velmi inspirovali při mé práci a manažerské cestě. Dnes hlavní přínos vidím v tom, že můžu fundovaně radit jak svým klientům (a tím zlepšovat renomé finančního poradenství), tak učit správnému finančnímu poradenství i mé kolegy a můj tým.


183

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: