Investiční FRESH #32: Čísla hýbou světem

27. 6. 2024 | Vstoupit do diskuze

Nejprve projdeme hospodářské výsledky amerických i evropských firem. Na obou stranách Atlantiku se vedlo technologickým firmám, ale ani další sektory nezůstaly pozadu. A že čísla hýbou děním potvrzují i současní kauzy, na nichž by si smlsnul nejeden žurnalista. O balíky peněz přišli investoři, kteří chtěli s prodejcem whisky Trebisch investovat do sudů s „pekelnou vodou“. A v dalším případě nemusíme chodit daleko. Dluhopisy brněnské firmy Future Farming za zhruba 1 miliardu korun drží drobní investoři. Sázka na akvaponické zemědělství nevyšla, farma se chystá zavřít. Nemá peníze na výplaty ani na uspokojení věřitelů.

Podcastem tradičně provázejí:

Martin Tománek: Martin se podílí na řízení fondu kvalifikovaných investorů. Aktivně se věnuje školení, pořádá semináře zaměřené na investice a vývoj světové ekonomiky.

Martin Mašát: Martin dohlíží nad investičním procesem a obchodováním s cennými papíry. Úzce spolupracuje s finančními analytiky a v médiích pravidelně komentuje situaci na trzích.

Marcel Vanduch: Marcel se věnuje stavbě a prezentaci investičních portfolií pro bonitní klientelu, analýze investičních produktů, školení poradenské sítě a pořádání investičních seminářů.

0

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: