Neúčelová FÉR půjčka od 4,99 % RPSN

Sberbank | 11. 9. 2017 | Vstoupit do diskuze

Sberbank je bankou, pro kterou je dlouhodobě důležitá spolupráce s významnými partnery. Tuto spolupráci staví na důvěře, FÉRovém přístupu a samozřejmě i zajímavé nabídce.

Vážení obchodní přátelé,

Jasná sazba od začátku je základ

Proto u nás dopředu víte, na čem jste. Nabídka našich FÉR půjček i FÉR konsolidací je dopředu známá. Vy i Vaši klienti dopředu víte, za kolik Vám půjčíme. Nehrozí tak zklamání a zbytečná administrativní práce kvůli sazbě „od“, kterou pravděpodobně získá jen minimum klientů. U nás se standardně v průběhu schvalování sazba nezvedá.  To vše zároveň bez poplatků, dodatečných podmínek a s vysokým poměrem schválených žádostí. Stačí si jen zvolit dobu splatnosti a objem půjčky a hned víte, jaká sazba je ta správná.

FÉR úvěr za akční sazbu

Od 17. srpna jsme navíc odstartovali akční nabídku nových FÉR půjček s garantovanou sazbou od 4,8 % p.a. s RPSN 5,99%. Platí pro úvěry v pásmu 201 – 500 tisíc, se splatností 84 - 96 měsíců. Pro pásmo 101 – 200 tisíc nebo 501 tisíc až 1 milion, je sazba u stejné splatnosti 5,99 % p.a. To vše bez dalších podmínek. Financování u nás opravdu nebylo nikdy dostupnější.

FÉR Konsolidace s mimořádnými parametry

Naše konsolidace si stále drží mimořádné parametry, tedy možnost konsolidovat od jedné do deseti půjček do výše 1 milionu korun bez zajištění s možností získat i peníze navíc. Vše bez dodatečných podmínek a samozřejmě s garantovanou cenou, která začíná u sazby 5,75 %p.a.

Jednoduché sjednání

V rámci zprostředkování se můžete obrátit na pobočky naší banky a to dokonce bez nutnosti návštěvy klienta na pobočce. Vše vyřídíte za něj. Případně lze půjčku sjednat prostřednictvím e-Shopu Sberbank, tedy „na dálku“ přes webovou aplikaci.

Umíme i víc

Využijte i naše další produkty jako jsou hypotéky, kde jsme velmi atraktivní u kalkulace příjmů podnikatelů (paušály, obrat atd.), splatnost i nad 70 let věku, refinancování bez příjmů již od 12 řádných splátek a mnoho dalšího. V případě řešení podnikatelských úvěrů financujeme i začínající podnikatele. Stačí pouze předat kontakt na klienta, případně základní informace a vše již zařídíme za Vás.

Vaše Sberbank

 

PR článek

7

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: