Revoluce na trhu finančních služeb pro firmy

Lada Kičmerová | 13. 9. 2013 | Vstoupit do diskuze

Za přítomnosti generálních ředitelů největších českých pojišťoven včera společnosti Partners a makléř OK GROUP oznámily start strategické spolupráce. Firmy všech velikostí se nyní mohou těšit na nabídku pojištění a benefitů, kterou český trh nezažil!

Partners se tak otvírá další obrovská podnikatelská příležitost v podobě nabídky neživotního pojištění a zaměstnaneckých benefitů do firem všech velikostí. Cílem spolupráce s OK GROUP je zajištění komplexního servisu v pojištění malých, středních i velkých firem a dlouhodobý podnikatelský růst obou společností. A jak toho dosáhneme? Především díky využití naší přítomnosti ve všech regionech spolu s odborností a know-how obou firem.

„Dokážeme, že 1 a 1 je v tomto případě 11. Díky spojení s OK GROUP nabídneme více služeb stávajícím firemním klientům a uzavřeme další byznys. Je to pro nás také cesta k novým klientům, kdy přineseme benefit a unikátní nabídku drobným podnikatelům, majitelům ordinací, dílen nebo obchodů. Využijeme zázemí a zkušenosti průmyslového makléře v takových situacích, jako je likvidace pojistných událostí firem. Zkrátka zase jsme udělali další krok k růstu byznysu, posílení naší velikosti a hodnoty, která se nám bude při vstupu na burzu velmi hodit,“ říká o spolupráci Petr Borkovec.

Mluvčí Petr Borkovec, Radim Lukeš a Radoslav Kubiš

Ve čtvrtek 12. září se v pražském hotelu Palace potkali šéfové největších českých pojišťoven na slavnostní snídani, aby si vyslechli představení spolupráce Partners a OK GROUP. Nejprve Petr Borkovec, a následně i předseda představenstva a jeden z majitelů OK GROUP Radoslav Kubiš uvedli svá očekávání od této synergické spolupráce, která jsou, jak jinak, vysoká. „Za tři roky chceme být makléřskou jedničkou,“ řekl odvážně Radek Kubiš a s rýpnutím dodal: „Vyřiďte v Renomii, že pozdravuji!“ Pár slov zástupcům pojišťoven řekli i Radim Lukeš a členka představenstva OK GROUP Zdenka Dufková.  

Radim Lukeš, Radek Kubiš a Zdenka Dufková na slavnostní snídani

Snídaně v hotelu Palace se zúčastnili například generální ředitel Allianz Jakub Strnad, předseda představenstva České Pojišťovny Luciano Cirina, generální ředitel Uniqa Martin Žáček nebo generální ředitel České podnikatelské pojišťovny Jaroslav Besperát. Podívejte se na fotky z akce!

Pro více informací kontaktujte:

Lukáš Škopek, lukas.skopek@partners.cz, mob.: +420 604 229 635

 

87

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: