Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners media míří do světa mobilních aplikací

Martin Vlnas | 23. 4. 2012 | Vstoupit do diskuze

První mobilní aplikace, mobilní čtečky vašich nejoblíbenějších webů (řeč je samozřejmě o Finmagu a Peníze.cz) spatřily světlo světa před rokem. Byl to tenkrát náš první nesmělý krok do světa aplikací pro chytré telefony.

Od té doby jsme udělali obrovský krok vpřed a dnes můžeme směle říci, že i v téhle oblasti budeme brzy jasnou jedničkou mezi finančněporadenskou konkurencí. Proto jsme si pro vás připravili přehled všech našich „mobilit“, které jsme již spustili nebo pro vás v dohledné době spustíme. A je toho opravdu hodně.

Finmag a Peníze.cz: Čtení do kapsy

Když jsme obě čtečky před rokem spouštěli, byly „in“. Rychlé, přehledné a čisté – svůj účel plnily na sto procent. Svět mobilních aplikací ale udělal obrovský skok, především v práci s grafikou. Proto jsme se i my rozhodli obě čtečky obléknout do nového kabátu. Jak se vám líbí? Kromě redesignu jsme aplikace zrychlili, rozšířili možnosti pro sdílení na sociálních sítích…

  • Datum spuštění: Finmag květen 2012, Peníze.cz červen 2012

  • Operační systém: iOS – pro iPhone a Android

Kromě aplikací chystáme také speciální verzi webové stránky Finmagu pro tablety připravenou v HTML5. Až vás budou v sobotu u ranní kávy nudit Financial Times, vzpomeňte si, že v tabletu máte alternativu.

  • Datum spuštění: Finmag červen 2012

  • Operační systém: pro všechny tablety, optimalizováno pro iPad

Obchodní rejstřík: Důvěřuj, ale prověřuj

Také náš mobilní Obchodní rejstřík už nějaký čas v českém AppStore najdete. Při svém lounchi byl dokonce nejstahovanější aplikací českého AppStore vůbec! I on ale potřeboval vylepšit. Minulý týden jsme proto spustili novou verzi, díky níž můžeme směle říci, že umíme všechno co justice.cz a ARES. A navíc jsme rychlejší.  Mobilní Obchodní rejstřík dnes umožňuje snadné vyhledávání firem, osob, které v nich působí, a nově také osob samostatně výdělečně činných (OSVČ). Ověření základních informací o lidech a firmách, s nimiž podnikáte, je tak otázkou okamžiku. Navíc odpadá závislost na počítači (a státním aparátu).

Kdy se vám může aplikace hodit? Třeba když si nejste jisti svým obchodním partnerem nebo pokud si potřebujete ověřit, zda firma, kterou jste si objednali na přestavbu bytu, není v insolvenci. Aplikace vám však pomůže i v neobchodních situacích. Třeba když budete s kamarády debatovat nad tím, jestli má pod palcem více firem Roman Janoušek, nebo Marek Dalík.

Firmy může v aplikaci vyhledávat každý vlastník chytrého telefonu nebo tabletu dvěma způsoby: buďto vložením názvu společnosti, nebo zadáním identifikačního čísla (IČO). U osob pak stačí zadat jméno a příjmení. Podnikatele najdete také pomocí jména nebo vložením IČO. O vše ostatní se již postará náš Obchodní rejstřík… Během pár sekund získáte mimo jiné informace o sídle firmy či místě podnikání u osoby samostatně výdělečně činné, právní formě nebo výši základního kapitálu. Pokud hledáte osobu, zjistíte, v jakých společnostech daný člověk figuruje, nebo zda podniká.

Nechcete-li daný subjekt vždy hledat znovu a znovu, můžete si výpis snadno poslat e-mailem k pozdějšímu využití nebo se o něj snadno podělit s kolegy. Přesvědčte se sami…

Operační systém: Aplikaci pro iOS si můžete ZDARMA stáhnout ZDE.

Aplikaci pro Android si můžete ZDARMA stáhnout ZDE.

Aplikaci pro Symbian si můžete ZDARMA stáhnout ZDE.

O dalších mobilních vychytávkách se již brzy dočtete na webu JsmePartners.cz!

89

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: