Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners media míří do světa mobilních aplikací - 2. díl

Martin Vlnas, Petr Borkovec | 3. 5. 2012 | Vstoupit do diskuze – 2 komentáře

Partners media představují další technologické vychytávky: zatímco aplikace Kurzy měn vám poslouží třeba na dovolené, Partners Manager zajistí, že budete mít FiP a Prometea vždy po ruce.

Další kurzovní lístek? Proč proboha? Odpověď je jasná, protože umíme daleko víc, než konkurence. Až vám bude na dovolené Turek v hotelu tvrdit, že turecká lira rovná se jedno euro, stačí zvednout obočí, kliknout, vrazit mu displej vašeho telefonu pod nos a otázat se ho, co to zkouší.

Co všechno Kurzy měn dokáží?

 • Kromě pravidelně aktualizovaných kurzů 34 světových měn vůči české koruně, si budete moci jednoduše zobrazovat kurz jakéhokoliv měnového páru. Ty, které využíváte často, si budete moci přidat mezi oblíbené.
 • Kalkulačka vám umožní provádět všechny základní matematické operace s real-time výpočtem kurzu.
 • Historické grafy zobrazí vývoj kurzu za poslední měsíc, rok či deset let.
 • Třešničkou na dortu je online aktualizace kurzovního lístku spuštěná zatřesením s mobilním telefonem.
 • Datum spuštění: květen-červen 2012
 • Operační systém: iOS – pro iPhone a iPad a Android. Připravujeme také verzi pro Symbian a Windows 8.

 

 

Partners Manager: To nejlepší z FiPu a Prométea vždy po ruce

V Partners také připravujeme mobilní aplikaci určenou (nejen) pro poradce a manažery. K čemu bude dobrá? Díky aplikaci Partners Manager získáte rychlý přístup z vašeho mobilního telefonu či tabletu k velkému množství informací o svých klientech, své struktuře i aktualitách, tedy k základním datum z FIPu i Prometea. Aplikaci budete moci využít kdekoliv, kde nemáte přístup k počítači, nebo je použití počítače příliš zdlouhavé – postačí vám pouze chytrý mobilní telefon s datovým připojením.

 

Jaké budou hlavní přednosti Partners Managera?

 • Pomocí Vyhledávání budete moci vyhledat jakoukoliv osobu, která se vyskytuje ve FiPu – budete tak moci v terénu snadno ověřit, jestli potencionální klient, kterého jste právě potkali, již není klientem Partners. Pokud ve výsledcích vyhledávání kliknete na Detail klienta a jedná se o vašeho vlastního klienta, uvidíte stručný přehled jeho základních dat podobný exportu analýzy ve FiPu – osobní data klienta a dalších osob v analýze, finanční bilanci, přehled cílů a portfolia, atd. Kdekoliv si tak budete moci rychle osvěžit paměť, pokud budete příslušná data brzy potřebovat. Nebo získat rychle kontakt na svého klienta a zaslat mu email či zatelefonovat. Nebo najít doporučení některého z vašich klientů.
 • Pokud máte vlastní strukturu, budete moci procházet manažerským i získatelským Stromem struktury podobně jako ve FiPu či Prometeovi a budete se moci prokliknout na Detail poradce, který je ve vaší struktuře, a to včetně vlastní osoby.  Pomocí svého telefonu tak rychle najdete základní osobní údaje poradce, vývoj jeho kariéry, proplacenost, osobní a skupinovou produkci, report vyplacených či dosud nevyřízených provizí a mnoho dalších informací, které znáte z Prometea. Zejména při individuálním rozhovoru nebo večer na dvoudenním semináři se vám to může velmi hodit.
 • Abyste i na cestách věděli, co se děje, najdete v aplikaci i nejnovější Aktuality z Partners. A myslím, že zjistíte, že jejich prohlížení a čtení je příjemnější, rychlejší a snadnější na mobile či tabletu než přimo přes prohlížeč v Prometeovi.
 • Aplikaci budete moci používat i jako nepřihlášený uživatel – získáte tak přístup k článkům z Peníze.cz a Finmagu, k rozcestníku na ostatní portály Partners a k základním informacím o Partners.
 • V budoucnu pak k funkcionalitám přibydou také Kalkulačky.
 • V první fázi bude aplikace k dispozici pro iPhone, resp. iOS zařízení, později i pro Android a BlackBerry.
 • V současné době je aplikace dokončena a již jen čekáme na velký test zabezpečení, který pro Partners formou několika penetračních testů bude zajišťovat společnost KPMG a její odborníci z IT Advisory – budete tak mít jistotu, že data vaše a vašich klientů budou v naprostém bezpečí.

 

 

O dalších vychytávkách do vašeho mobilního telefonu čtěte ZDE.

113

Komentáře

Celkem 2 komentáře v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: