Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners jako první volba pro poradce, manažery i klienty

Lada Kičmerová | 25. 10. 2012 | Vstoupit do diskuze

Podívejte se na prezentaci přidané hodnoty Partners a unikátních projektů, které nabízíme! Veleúspěšná prezentace Petra BORKOVCE z podzimní konference Partners.

Na podzimní konferenci odprezentoval Petr Borkovec přehled unikátních projektů, které mimo jiné činí dnes z Partners jedinou správnou alternativou pro klienty i poradce a manažery.

Ať už se jedná o servisní kampaně a záchranu smluv call centra a divize distribuce, produktové portfolio Partners bankovních služeb, vlastní investiční společnost a unikátní investiční řešení nebo nové distribuční kanály, přicházíme s projekty, které dnes nikdo z konkurence nemá a ještě dlouho mít nebude!

Proč? Protože stojí velké úsilí, čas a peníze je vymyslet a zrealizovat.

Na závěr máte možnost prohlédnout si největší pecku letošní zimy, a to klientský portál MojePartners, který právě prochází pilotním testováním a bude velmi brzo spuštěn pro všechny klienty Partners. Tedy projekt, který umožňuje naprostou kontrolu nad rodinnými financemi i správu kompletního portfolia, stejně jako kontakt s poradcem a centrálou Partners.

80

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: