Ředitel skupiny Partners Petr Borkovec posiluje svou roli ve skupině a také v Partners Bance

Tereza Píchalová | 11. 6. 2024 | Vstoupit do diskuze

Spoluzakladatel finanční skupiny Partners Petr Borkovec se přesouvá z představenstva finančněporadenské společnosti Partners Financial Services do představenstva Partners Banky.

Ředitel skupiny Partners Petr Borkovec posiluje svou roli ve skupině a také v Partners Bance

„Partners Banka je pro naši skupinu velký a důležitý byznys, který ji celou transformuje. Chci proto posílit svou roli lídra skupiny a také se více zaměřit na banku,“ uvádí Petr Borkovec. V nové roli co-CEO a místopředsedy představenstva Partners Banky bude řídit především oblasti produktu, distribuce a marketingu. Předseda představenstva a CEO banky Marek Ditz se bude prioritně zaměřovat na oblasti úvěrů, IT, řízení lidských zdrojů, financí, rizik a compliance.

„Kromě zastřešující role šéfa finanční skupiny Partners bude moje role co nejvíce cílit na budování banky a na koordinaci všeho, co se ve skupině děje,“ říká Petr Borkovec.

Rozhodl se také, že částečně utlumí své podnikatelské aktivity ve vedení části poradenské sítě v Partners Financial Services. Řízení svých manažerů a ředitelů předává zkušenému podnikateli ve financích Petrovi Janu Křenovi, který tak přichází do managementu společnosti Partners. „Velice se těším na zhodnocení svých dlouholetých podnikatelských zkušeností s lídry finančněporadenského trhu,“ komentuje novou pracovní výzvu Petr Jan Křen.

Druhou personální změnou ve skupině je posun Bohumila Čučely na pozici CFO Partners Banky, Daniela Hynštová zůstává na pozici CFO finanční skupiny Partners.

O této události už psaly třeba weby Peníze.cz anebo Newstream.cz.

1

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: