Nenech se dojit!

5. 12. 2012 | Vstoupit do diskuze

Partners se zapojili do projektu Nenech se dojit!, za kterým stojí brněnská poradenská společnost Economy Rating, a.s. Projekt má prostřednictvím odborných kurzů pořádných ve čtyřech moravských krajích podpořit zájem veřejnosti o správu osobních financí a zvýšit motivaci k odpovědnému přístupu k penězům.

Protože poslání projektu koresponduje s aktivitami Partners v rámci Dne finanční gramotnosti, zapojili jsme se v říjnu do organizace jednotlivých seminářů. Účastníci kurzu se tak budou moci setkat s lektory z řad našich poradců. Zatímco Marcela Dubová si vezme na starost problematiku financování bydlení, Lukáš Urbánek poradí, jak se pojistit proti riziku. Čtyřlístek lektorů z řad Partners uzavírají David Konopka coby rádce v oblasti rodinných financí a Václav Valášek jako specialista na úvěry. „V projektu se angažuji z prostého důvodu: rád předávám své zkušenosti a trápím lidi různými pohledy na stejnou situaci, říká Valášek. „Kurz je dotovaný z fondů Evropské unie a lidé se jej mohou účastnit zdarma. Pokládám to za jeden ze smysluplných způsobů, jak čerpat dotace a investovat je do budoucnosti občanů ČR. Přežije-li tato generace a nenechá se zničit dluhy, pak přežijeme dlouhodobě,“ dodává.

Více na www.nenechsedojit.cz

105

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: