Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Profi Asistentka Iveta Marhounová získala 3. místo v soutěži Asistent/ka roku

Markéta Daxnerová | 7. 2. 2019 | Vstoupit do diskuze

Iveta Marhounová, certifikovaná Profi Asistentka Kamila Jandy (VIP IX), úspěšně reprezentovala barvy Partners v soutěži Asistent/ka roku 2018. Na galavečeru 6. 2. 2019 v Praze získala 3. místo. Gratulujeme!

Profi Asistentka Iveta Marhounová získala 3. místo v soutěži Asistent/ka roku

Soutěž Asistent/ka roku si klade za cíl zvýšit prestiž pozici asistent/ka a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z České republiky a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce. Finalisté musí prokázat nejen kvality odborné a pracovní, ale také lidské, jako je loajalita, důvěra a celková integrita osobnosti. Iveta musela během soutěže zorganizovat například akci dle zadání a pořídit z ní krátké video, dále absolvovat jednodenní assessment centrum a na finálovém galavečeru 6. 2. dvouminutový rozhovor o sobě a o svém videu.

Svůj tým bere jako rodinu

A jaká je Ivetina cesta v Partners? „Do Partners a týmu Kamila Jandy jsem se dostala před dvěma lety na doporučení jeho kolegyně. Kamil a celý tým si mě vybral ze sedmi dalších adeptek. Když jsem se ptala, proč si vybrali právě mě, odpovědí bylo to, že jsem již na první schůzce měla otevřený počítač a na něm pracovala, byla jsem na schůzce včas (dokonce ještě s předstihem). Zaujala je také má chuť vzdělávat se, poznávat nové věci a učit se. Přesně to v naší firmě a ve své roli dělám a jsem moc spokojená. Stále se můžu dále a dále posouvat. Beru svůj tým jako rodinu, a tak se o ně i starám. Je to úžasná spolupráce. Kolik energie do naší firmy vložím, tolik je mi vráceno, a to mě moc baví,“ popisuje svůj osobní příběh Iveta.

Je ten správný parťák

Podle svého šéfa Kamila Jandy se Iveta za dva roky spolupráce obrovsky posunula a zaslouženě se stala jeho pravou i levou rukou. „Mohu se na ni 100% spolehnout, zařídí vše, co ji zadám, dokonce i úkoly, které zadat ještě ani nestihnu. Když neví jak, poradí si. Informace si najde, zjistí, zařídí. Naučila se přemýšlet jako já, vidět svět mýma očima. Stala se neoddělitelnou součástí našeho týmu. Práce pro ni nezačíná v 8 hod a nekončí v 17 hod. Vytvoří si podmínky, aby mohla začít pracovat a končí, až když má vše důležité hotové. Nikdy dříve. Je přesně ten správný parťák, kterého máte-li vedle sebe, dokážete cokoli,“ pochvaluje si Kamil.

5

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: