Nový produktový ředitel: Do Partners přichází Martin Podávka

Tereza Píchalová | 26. 9. 2018 | Vstoupit do diskuze

Partners výrazně posilují svůj produktový a inovační tým. Na začátku října přichází nový produktový ředitel Martin Podávka (43). Před svým nástupem do Partners působil více než 15 let ve společnosti Allianz.

Nový produktový ředitel: Do Partners přichází Martin Podávka

„Martin patří mezi nejschopnější, nejznámější a nejrespektovanější produktové odborníky na trhu. Je to také známý bojovník proti zbytečným poplatkům a netransparentnosti v životním pojištění. Sdílíme tak stejné hodnoty. O Martinovi říkám, že je tak chytrý a vytrvalý, že mít ho v produktové debatě jako oponenta nebylo nikdy jednoduché. Mít ho na své straně je ale obrovská výhra,“ říká Petr Borkovec.

Během své kariéry v Allianz postupně prošel od pojistné matematiky přes produktový vývoj až na pozici ředitele Market Management, s odpovědností za strategický marketing, inovace a digitalizaci. Během jeho působení Allianz pojišťovna například ukončila prodej investičního pojištění s absurdními počátečními poplatky nebo zavedla na českém trhu dosud unikátní autopojištění s férovou cenou podle ujetých kilometrů. V oblasti digitalizace se Martinovi Podávkovi podařilo během posledních tří let převést polovinu všech klientů na bezpapírovou komunikaci a uvést mobilní aplikaci umožňující snadno ovládat pojistné a penzijní smlouvy pomocí chytrého telefonu.

„Přicházím do Partners v úžasném období. Největší společnost finančního zprostředkování a poradenství významně investuje do vytvoření vlastních poskytovatelů finančních produktů. Po vytvoření vlastní investiční společnosti je aktuálně na řadě životní pojišťovna. Mým cílem je využít všechny své zkušenosti a klientům i poradcům nabídnout inovativní služby a produkty. To vše stavíme na hodnotách jednoduchosti a férovosti, které velmi dobře rezonují se strategií skupiny Partners.“

Martin Podávka je dvojnásobným absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK, ve volném čase se věnuje své rodině, Lukášovi, Matějovi, Mirce, programování iOS aplikace a místo hraní golfu raději chytá pokémony.

 

5

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: