Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Desková hra Finance v kapse je na světě

28. 1. 2014 | Vstoupit do diskuze

Finanční poradce, pojišťovák, bankéřka, investiční makléřka a rentiér, to je pět tváří nové deskové hry z produkce Partners.

Hru pro dva až pět hráčů je možné hrát ve dvou verzích. Jednodušší verze spočívá pouze v odpovídání na otázky na kartičkách podle úrovně obtížnosti. V druhé, obtížnější verzi hráč vystupuje za vybranou postavičku a používá její vlastnosti. V obtížnější verzi přibydou také kartičky s označením „Den finanční gramotnosti“, které do hry vnáší nečekané zvraty. Hráč je tak nucen zapojit i herní logiku a zároveň se řídit se heslem „risk je zisk“. Před samotným koncem herního plánu číhá obávaný zloděj, který hráčům před závěrem hry uškodit. A zlaté pravidlo? První v cíli vyhrává.

Desková hra Finance v kapse

Vývoj nové deskové hry byl podle Violy Baštýřové, hlavní iniciátorky jejího vzniku a koordinátorky projektu Den finanční gramotnosti, náročný. Marketingové oddělení na ní spolupracovalo se specializovanou firmou Loris Games. „Pomohli nám dokončit herní plán a strategii. V e-shopu deskovku najdete za 300 Kč bez DPH. Hra může sloužit jako další interaktivní výukový materiál školy finanční gramotnosti. Do budoucna chystáme také rozšíření hry o více herních kartiček tak, aby ji bylo možné jednoduše refreshovat,“ podotýká Viola.     

109

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: