Soutěž o nejlepší claim má svého vítěze

Lada Kičmerová | 27. 3. 2015 | Vstoupit do diskuze – 107 komentářů

Soutěž o nejlepšíBB claim, do které jste se zapojili, včerejším dnem skončila. Do soutěže se zapojilo 181 claimů. Vybrat z nich ten nejlepší bylo opravdu těžké. Proto jsme se rozhodli, že oceníme pět z nejkreativnějších autorů. Jsme opravdu nadšení, že vás na soutěž reagovalo tolik a dorazila nám spousta skvělých nápadů.

Nebudeme již napínat. Dvouměsíční pronájem billboardové plochy vyhrává Michal Müller s claimy: „Nejste jen další klient. Já nejsem jen další poradce“ a „Finančně mluvím plynule“. Ivana Flemrová s nápadem: „Peníze nebo život? Získej oboje - s námi.“ Dále Michal Kuzněcov s claimem: „Moji klienti mají peníze, a co Vy?“ A také Martina Hanáková se sloganem: „Vás ještě baví platit více, než je potřeba?“ A posledním šťastlivcem je Lukáš Mejstřík: „Banky? Minulost…Pojďme změnit budoucnost!“

Na těchto claimech se nám především líbila jejich údernost, krátký formát, který přečtou i řidiči a samozřejmě kreativní duch spojený s podnikatelskou praxí. Proto rádi, v marketingu, využijeme i další nápady, které v komentářích zazněly.

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za kreativitu a marketingového ducha.

68

Komentáře

Celkem 107 komentářů v diskuzi

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Daniela Crhová | 25. 3. 2015 08:25

Tohle je krásný .....

Zobrazit komentovanou zprávu
+1
+
-

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

Lukáš Mejstřík | 24. 3. 2015 13:45

Případně ve stejném duchu ve vztahu k bankám.(Vždy na prvním řádku pouze dvě slova a na druhém řádku změna budoucnosti) Aby toto stihli přečíst i řidiči.
3) Banky ? Minulost ... Pojďte změnit svou budoucnost.

Zobrazit komentovanou zprávu
-1
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: