Soutěž: Finance v kapse! Víte všechno?

Lada Kičmerová | 7. 2. 2014 | Vstoupit do diskuze

Rádi soutěžíte? A ještě raději vyhráváte? Pokud ano, máme tu něco pro vás. A o co vlastně můžete bojovat? Desková hra Finance v kapse čeká na tři nejrychlejší správné odpovídající respondenty. Pro nejrychlejšího ze všech máme připraveno ještě něco navíc.

Před týdnem jste se mohli dozvědět něco o nové deskovce z produkce marketingu Partners. Seznámili jste se s pravidly hry, možností upgradovat sadu otázek, že si na ní tisková mluvčí Viola Baštýřová vyhrála spolu s herními odborníky z Loris Games nebo na co všechno Finance v kapse můžete využít. Nám ale pořád nejde z hlavy pět poutavých postaviček, hlavních tváří celého díla.

Ptáme se: Který český ilustrátor je „otcem“ finančního poradce, pojišťováka, bankéřky, investiční makléřky a rentiéra?

Malou nápovědou vám může být to, že tajemný ilustrátor se podílel již na řadě projektů Partners jako například časopis jsmePartners, pexeso, omalovánky nebo novoroční PFka.  

Své tipy posílejte do 14. února 2014 na jsmepartners@partners.cz.

 


Vyhlášení výsledků:

Po týdenním urputném zasílání správných a někdy i ne úplně správných odpovědí vyhlašujeme výsledky soutěže o hru Finance v kapse.

Výherci se stávají: Zuzana Netolická, Ondřej Biederman a Filip Steiger.

 

 

 

 

 

 

75

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: