Načerpejte s Equa bank. Soutěž o nabitou CCS kartu

10. 6. 2019 | Vstoupit do diskuze

Jarní soutěž s Equa bank má jednoduché pravidlo: kdo ví, jak to zařídit, aby jeho klient mohl čerpat výhodnou hypotéku, má sám šanci čerpat na benzince super výhodně. Tedy zadarmo.

Načerpejte s Equa bank. Soutěž o nabitou CCS kartu

S Equa bank Partners spolupracují od samého začátku. Tedy od jejího začátku. Od té doby pro ni zprostředkovali víc než tisícovku hypoték, celková suma zprostředkovaných úvěrů se pomalu blíží dvěma miliardám.

Řekli jsme pomalu? Tak by možná stálo za to šlápnout na plyn, proč ne, pokud se to vyplatí klientům. Jenže aby člověk mohl šlápnout na plyn, musí mít něco v nádrži, že?

Přinášíme tedy soutěžní kvíz. Pro výherce, tedy pro toho, kdo bude správně odpovídat a zároveň bude pak mít trochu toho štěstí při slosování, je připravena CCS karta nabitá 1500 korunami.

Zde odpovězte na pět otázek, které se týkají hypoték od Equa bank. Pokud budete odpovídat jako profíci, po odeslání kvízu se vám objeví tajné heslo. To přepíšete do předmětu e-mailu a zprávu pak pošlete na adresu soutez@penize.cz.

Do soutěže přijímáme jen e-maily z pracovních schránek, tedy s doménou @partners.cz. V mejlu samotném už pak nemusí být vůbec nic, jen vaše jméno a kontaktní údaje. Zprávu s tajným heslem v předmětu musíte poslat do poledne 24. června 2019. Z došlých mejlů vylosujeme jednoho výherce.

Hodně štěstí.

0

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: