Nejkrásnější dívka roku s Partners

Lada Kičmerová | 11. 3. 2014 | Vstoupit do diskuze

19. října se v Blansku uskutečnila akce doslova plná krásy. O titul nejkrásnější dívka roku se utkaly krásky z celé České republiky a Partners byli u toho.

Soutěže krásy jsou oblíbenou společenskou událostí nejen pro pány. Ta blanská o nejkrásnější dívku roku 2013 se uskutečnila poprvé, a hned sklidila obrovský zájem. Schopní organizátoři se postarali o reklamu na plakátových plochách, v rádiu, na internetu. Všude tam se objevilo také logo společnosti Partners jako hlavního partnera. „Ústředním motivem naší sponzorské účasti bylo získávání nových doporučení od organizátorů akce pro podporu byznysu, tak abychom mohli dál úspěšně rozvíjet projekty, nalézt nové klienty a podpořit nábor. Účastníkům finálového večera byly rozdávány letáky k projektu Den finanční gramotnosti. Za jeden večer jsme navázali kontakt minimálně s několika klienty,“ podotýká Team Manager Tomáš Bubeník.

Finále soutěže Dívka roku 2013

Na vítězce se shodli

Partners na akci zastupovali Team Manager Tomáš Bubeník a Partner Michal Oppl, kteří v porotě zasedli vedle bývalé miss a současné předsedkyně poroty Moniky Žídkové. „Monika je opravdu sympaťačka. Seděli jsme vedle sebe a stihla mi prozradit mnoho ze svých zkušeností ze světových soutěží krásy,“ vzpomíná Tomáš, který pochválil také skvělou atmosféru, která panovala během celého večera. „Každou ze soutěžících podporovala početná skupina příznivců. O bouřlivý aplaus tak nebyla nouze.“ Michal a Tomáš se hned od začátku shodli na jasné favoritce, která nakonec celou soutěž vyhrála.

Finále soutěže Dívka roku 2013

Další spolupráce za dvěřmi

Aby zábava nestála, na podiu se vystřídala pěvecká, taneční i sportovní vystoupení. „Nečekaně vtipný moment přišel ve chvíli, když jeden z futsalových reprezentantů během show odkopl míč z podia a trefil jednoho z účastníků do hlavy,“ popisuje Tomáš a dodává: „Hned po skončení večírku jsme rozjednali další spolupráci. Na akci se chceme určitě podílet i v roce 2014, tentokrát jako generální partner. S organizátory akce jsme domluvení na pořádání akcí v rámci projektu Den finanční gramotnosti. Například stolní hru Finanční svoboda si během soustředění na vlastní kůži zkusí i finalistky dalšího ročníku. Video dokumentující zápolení krásek při hře, bude promítáno na finálovém večeru. Všem zúčastněným ukážeme, že finanční poradenství s Partners není žádná nuda," uzavírá Tomáš.

 

 

71

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: