Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Lektorem DFG snadno a rychle

Partners | 1. 12. 2017 | Vstoupit do diskuze

Chcete se stát lektorem Školy finanční gramotnosti v rámci unikátního vzdělávacího projektu Den finanční gramotnosti? Připravili jsme pro vás video, se kterým to zvládnete snadno a rychle.

Lektorem DFG snadno a rychle

Po shlédnutí videa je třeba absolvovat test v Prometeovi - test probíhá formou anketového dotazníku (obdobně jako vyplnění AML testu): Anketa má 10 otázek, procento úspěšnosti musí být 90 %, tolerována je tedy pouze 1 chyba. K anketě není možné se vrátit! Pokud nebudete v anketě úspěšní, kontaktujte email dfg@partners.cz, kde si dohodnete opravný postup.


Pokud nesplníte opravný test 48 hodin od zadání, nebo test nebude na 100 %, budete si moci zažádat o nový test nejdříve za 6 měsíců od druhého pokusu o certifikaci! Po vyplnění ankety se vám zobrazí výsledek, pokud bude 90% a lepší, budete si sami moci vygenerovat certifikát. Půjde to až po datu produkční měsíční uzávěrky.

1

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: