Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Thajská masáž? S Partners Office žádný problém

Partners | 9. 3. 2018 | Vstoupit do diskuze

Soutěž v systému Partners Office pokračovala v únoru dalším kolem. I tentokrát odměněnu získává prvních pět uživatelů, kteří se umístili na vrcholu žebříčku bodování. Ceny věnovala Česká spořitelna, partner soutěže.

Thajská masáž? S Partners Office žádný problém

Vítězové:

1.   Cerovská Irena, PM Semily s.r.o., 54 bodů
2.   Macounová Kateřina, PM Semily s.r.o., 51,5 bodu
3.   Köglerová Kristína, PM Tišnov 1927 s.r.o., 49 bodů
4.   Volf Martin, PM Lužiny, s.r.o., 48 bodů
5.   Musilová Kristýna, PM Papíková s.r.o., 42,5 bodu

Každý z výherců obdrží vouchery na thajskou masáž od společnosti TAWAN, dva vouchery na vstupenky do kina a promo předmět. Gratulujeme!

„Vzhledem k tomu, že i v minulém kole obsadili uživatelé z franšíz většinu z pěti výherních míst, včetně těch nejvyšších, pevně věříme, že se v dalších kolech podaří prosadit i kolegům ze sítě. Nezapomeňte se zúčastnit v právě probíhajícím březnovém kole a buďte pečliví zejména v zadávání výsledků svých aktivit, aby vám neutekl ani bod,“ upozorňují členové týmu Partners Office.

1

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK