Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

ŽIVNOSTENSKÁ HYPOTÉKA...aneb hypotéka i na podnikání

Partners | 8. 9. 2017 | Vstoupit do diskuze

Už se vám někdy stalo, že jste měli klienta, jehož představa o vlastním bydlení byla taková, že se ráno probudí, seběhne schody a hned je ve své vlastní firmě? Nic není nemožné.

ŽIVNOSTENSKÁ HYPOTÉKA...aneb hypotéka i na podnikání

Pořídit si v dnešní době vlastní nemovitost na bydlení se díky dostupnosti hypotečních úvěrů a rostoucím příjmům stalo v České republice takřka standardem. Stejně tak koupě nemovitosti obchodní společností za účelem jejího dalšího využití k podnikání má u nás již svojí tradici.

Co kdyby se ale takový běžný živnostník nebo i zaměstnanec rozhodli, že si díky úvěru od banky pořídí nemovitost za účelem bydlení a podnikání v jednom? Musí si kvůli tomu založit vlastní společnost, která navíc bude generovat zisk? Je nutné nemovitost následně začlenit do majetku firmy? Tyto a další otázky se v daném momentě zájemcům přímo nabízejí.

Nově těmto klientům můžete doporučit Živnostenskou hypotéku, produkt, který MONETA Money Bank klientům nabízí od dubna letošního roku. Díky ní si mohou klienti na své IČO nebo rodné číslo pořídit nemovitost, kterou následně využijí jak k bydlení, tak i ke svému podnikání.

Díky svým parametrům je Živnostenská hypotéka unikátním produktem. Nejenže nabízí atraktivní úrokové sazby srovnatelné se sazbami účelových hypotečních úvěrů, LTV až 80% a splatnost 30 let, oproti klasické hypotéce však navíc umožňuje až 100% využití nemovitosti k podnikatelským účelům a dovoluje financovat nejenom klasické nemovitosti určené k bydlení, ale například i objekty občanské vybavenosti. Lze ji tedy využít pro koupi či refinancování celé škály nemovitostí, jakými jsou například rodinný dům s kancelářemi, městský dům s prodejnou nebo občanská vybavenost rezidenčního charakteru.

Posouzení žádosti u Živnostenské hypotéky navíc není pro klienta o moc složitější nežli posouzení žádosti u standardní hypotéky. Probíhá zde navíc pouze předkonzultace nemovitosti supervizorem MONETA Money Bank.

Pokud tedy budete mít klienta, jehož představou o vlastním bydlení je ráno se probudit, seběhnout schody a hned být ve své vlastní firmě, vy pro něho již máte řešení.

  • až 100% využití nemovitosti k podnikání
  • atraktivní úroková sazba
  • možnost financování občanské vybavenosti
  • úvěr na IČO nebo rodné číslo

 

Renata Hötzlová, Manažer pro klíčové zákazníky třetích stran, Retail Sales, MONETA Money Bank

 

PR článek

14

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK