Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners podporují nejlepší českou judistku

25. 4. 2017 | Vstoupit do diskuze

Partners pomáhají plnit sny nejenom klientům, ale i nadějným sportovcům. Stali jsme se hlavním sponzorem nejlepší české judistky Renaty Zachové, které v tomto týdnu získala na Mistrovství České republiky juniorů v Hranicích na Moravě již 10. titul Mistryně ČR.

Partners podporují nejlepší českou judistku

Renata Zachová druhá zleva.

Šestnáctiletá judistka tentokrát vyzkoušela vyšší váhovou kategorii do 63 kg, kde opět nenašla přemožitelku a vystoupala na stupínek nejvyšší. S Partners ji přitom nespojuje jen sponzorská smlouva a společné hodnoty, ale i její maminka Renata Zachová, která u nás působí jako VIP Consultant.

„Moje maminka je již 6. rokem poradcem v Partners, práce se jí stala koníčkem a miluje ji, stejně jako já judo. Proto chci, aby mým hlavním sponzorem byla společnost Partners,“ uvedla mladá sportovkyně, jejímž cílem je zlato na Olympiádě v Tokiu v roce 2020, v osobním dopise Petru Borkovcovi.

Na více informací o Renatě Zachové, jejím olympijském snu a spolupráci s Partners se můžete těšit v letním čísle časopisu JsmePartners.

21

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK