Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Letní číslo JsmePartners už ve středu na výroční konferenci

Markéta Daxnerová | 12. 6. 2017 | Vstoupit do diskuze

Partners slaví 10. výročí, které patřičně oslavíme už této středu na výroční konferenci. Bude tam na vás čekat také letní číslo časopisu JsmePartners věnované zejména uplynulé dekádě. Na co se můžete těšit?

Letní číslo JsmePartners už ve středu na výroční konferenci

10 let x 10 osobností
Od založení v červnu roku 2007 až doposud působí v Partners 207 spolupracovníků – 151 mužů a 56 žen. Co je k nám přivedlo, kam se posunuli a k čemu směřují? Ptali jsme se 10 z nich. Výrazných, ale na stránkách JsmePartners přesto méně známých tváří. Začtěte se na stranách 11 až 21.

Slavíme: Deset let Partners
Z nuly až na pozici absolutní jedničky na trhu. Jak jsme budovali nejznámější brand v oboru, silné osobnosti, unikátní produkty, inovativní technologie i velká čísla. Zavzpomínejte na stranách 22 až 33.

Na kávě s Martinem Jedličkou
Přestože kávu pije především z kelímku, se svými klienty zachází jako s drahým porcelánem. Jak jinak by se také dostal až na pozici VIP Consultant IX? Čtěte na straně 35.

Deset let spolu a s Partners. Jaké byly?
Mnoho spolupracovníků působí v Partners od založení. Máme mezi sebou dokonce řadu párů, které tvoří výrazné tváře a opory společnosti. Proto jsme se několika z nich zeptali, jakých bylo uplynulých deset let v jejich partnerském vztahu a v podnikání a práci v Partners. Pokud chcete vědět více, mrkněte na strany 38 až 40.

10 let s centrálou
Na začátku jich bylo 14. V Praze sídlili v proslulém domečku ve Stýblově ulici a v Brně ve Spielberk Office centru na Holandské 2. Zatímco v Brně osídlili postupně celé patro a jsou tam doposud, v Praze se v roce 2012 přestěhovali do nové reprezentativní budovy Prague Gate na Chodově. Dnes je jich v Praze 83 a v Brně 65 a stejně jako na začátku s nadšením tvoří nástroje útoku i mohutné obrany našich podnikatelů. Pracovníci centrály Partners! Rozhovory se třemi z nich na stranách 42 až 43.

Kdo se nám líbí
Podporujeme nejlepší českou judistku Renatu Zachovou na její cestě za olympijskou medailí. Jaké hodnoty máme společné, co ji motivuje a koho obdivuje? Dozvíte se na stranách 46 až 48.

A je toho ještě mnohem více. Nenechte si ujít letní vydání JsmePartners!

43

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK