Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Simplea: Zjednodušujeme život v těžkých časech

Lucie Weissová | 2. 5. 2019 | Vstoupit do diskuze

Klaplo to. „První vyvolení" už zvesela a hlavně jednoduše sjednávají smlouvy, web frčí a za dveřmi je grand spuštění naší skvělé pojišťovny Simplea.

Simplea: Zjednodušujeme život v těžkých časech

Životní pojištění, které vás nenechá na holičkách. S touto myšlenkou se pojišťovna zakládala a už brzy začne fungovat naostro! Vybraní poradci už dostali příležitost pracovat s ultra moderním IT systémem pro pojišťovny a uzavírat smlouvy, což je samo o sobě zážitek. A na nás je teď další milá povinnost: představit vám nový web www.simplea.cz z rukou Brainz a s know - how Partners finanční skupiny.

Stejně jako pojišťovna se web nese v duchu SIMPLE PLEASE, takže tu nenajdete žádné složitosti ani zbytečnosti. Prostě jen důležité, snadno dostupné, informace včetně vstupu do mojeSimplea. Web si prohlédnete na všech zařízeních a nutno podotknout, že se na něj pěkně kouká. Ilustrace jsou nakreslené s vtipem a nadhledem. 

Takže kdo jste ho neviděli, chybku rychle napravte!  

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: