Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Dvě úspěšné české firmy uzavírají spolupráci. Partners a NEXT REALITY propojují svoje služby

Partners | 6. 2. 2019 | Vstoupit do diskuze

Partners a NEXT REALITY od začátku letošního roku zahajují éru aktivní spolupráce. Toto partnerství vzniká za účelem posílení obchodních aktivit obou subjektů a další expanze v rámci České republiky. Obě společnosti přitom již nyní patří ve svých oborech mezi lídry tuzemského trhu.

Dvě úspěšné české firmy uzavírají spolupráci. Partners a NEXT REALITY propojují svoje služby

Realitní kancelář NEXT REALITY patří mezi tahouny realitního trhu. Poskytuje širokou nabídku služeb ze sféry prodeje a pronájmu nemovitostí. Spolupracuje s několika stovkami profesionálních makléřů a před nedávnem s úspěchem zahájila projekt NEXT REALITY PARTNER, s nímž podnítila rozvoj franšízových poboček.

Právě franšízové podnikání je oblastí, na kterou se obě firmy chtějí společně zaměřit. Od nynějška budou nové pobočky vznikat pod hlavičkou obou firem. Fungovat sice budou samostatně, ve svých obchodních aktivitách se budou vzájemně podporovat. „Vnímáme, že s realitním trhem máme synergii, na druhou stranu jsme nikdy nechtěli, aby se naši poradci přímo zabývali realitami,“ uvádí generální ředitel Partners a investor startupových firem Petr Borkovec.

Generální ředitel třetí největší sítě realitních kanceláří Robert Hanzl zase poukazuje na to, že klienti NEXT REALITY často řeší problémy, s nimiž by jim nejlépe pomohl profesionální finanční poradce. „Klientovi nově můžeme poradit, jak v případě prodeje nemovitosti naložit s finančními prostředky, kam je uložit či investovat, v případě nákupu nemovitosti pak logicky pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru nebo s pojištěním nemovitosti. Opřít poskytované služby o silného partnera z finančního segmentu je pro nás logickým krokem.“

Makléři NEXT REALITY tak budou motivováni k tomu odkazovat své zákazníky na produkty od Partners. Toto předávání klientů bude samozřejmě fungovat i opačným směrem. „Pokud budou mít klienti Partners zájem prodat nemovitost, finanční poradci jim budou moci doporučit prověřeného realitního makléře z naší společnosti,“ říká Hanzl.

Na jedné straně je tedy úzká provázanost služeb, na druhé straně společná ambice růst. Společný projekt počítá se 120 působišti na území České republiky. Alespoň dvacet nových poboček by mělo vzniknout již v průběhu tohoto roku.

 

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: