Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Fandíme sportu!

Markéta Daxnerová | 23. 2. 2018 | Vstoupit do diskuze

Partners a sport k sobě mají blízko. V našich řadách je spousta úspěšných bývalých profesionálních sportovců a nadějné sportovce také podporujeme. Patří k nim i Renča Zachová, úspěšná mladá judistka, jejímž snem je získat olympijské zlato.

Fandíme sportu!

„Rok 2018 znamená pro Renču přestup do kategorie juniorek. Po dvoutýdenním velmi náročném soustředění v Korei si 10. 2. 2018 na Českém poháru USK Cup Praha 2018 mužů a žen vyzkoušela vyšší váhovou kategorii do 70 kg (Renča běžně soutěží ve váze do 63 kg), kde ani jedné ze soupeřek nedala šanci a odnesla si 1. místo. Dalším domácím turnajem byl Grand Prix Ostrava 18. 2. 2018, který je na začátku sezony vždy velmi silně obsazen nejen českými závodníky, ale i výpravami z Polska, Běloruska, Slovenska, Ukrajiny, Kazachstánu a dalších zemí. Renča nenechala nikoho na pochybách a ukončila všechny své zápasy před vypršením časového limitu na ippon. Finálový zápas se závodnicí ze SVK trval pouhých 15 sekund. Její radost byla o to větší, když ve váhové kategorii do 73 kg, získal její bratr Petr stříbrnou medaili,“ uvedla Renči maminka a poradkyně Partners, Renata Zachová starší.

zachova

Oběma medailistům velká gratulace!

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK