Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Akce "Co je v trezoru" skončila - jasnovidec se nenašel

22. 3. 2015 | Vstoupit do diskuze

Od ledna trvalo naše sponzorství na akci Klubu skeptiků Sysifos. Členové klubu uložili tři předměty do dřevěného trezoru a ten umístili do OC Nový Smíchov do vitríny, kterou jsme pojistili a ozdobili naším logem. Dnes se za přítomnosti médií a zvědavců trezor slavnostně otevřel. Z 370 zúčastněných kombinaci předmětů nikdo neuhádl.

Akce "Co je v trezoru" skončila - jasnovidec se nenašel

Televize Prima, internetové noviny Idnes, redaktoři a široká veřejnost - ti všichni se dnes ochomítali kolem vitríny, kterou jsme pojistili a světu jsme to dali vědět vyvěšením našeho loga. Tři měsíce byla vitrína vystavená v Obchodním centru na Andělu a kdo šel kolem, mohl vidět, kdo trezor chrání před vandaly a zloději. V trezoru byly uloženy tři záhadné předměty a cílem akce bylo najít člověka, který svými nadpřirozenými schopnostmi všechny věci uhádne. Motivace byla velká - sto tisíc korun a sláva. Nikdo takový se však nenašel.

seznam hadačů

Seznam předmětů, které se mohly v trezoru vyskytovat byl bohatý a velmi kreativní. Jaké přeměty byly ale opravdu uschovány a zamčeny? Byly to předměty úplně obyčejné denní potřeby - kartáček na zuby, vlašský ořech a účtenka z restaurace. Tyto předměty se kupodivu v seznamu objevily, avšak pravidlem bylo, že hadač musí uhádnout všechy tři věci najednou. Z 370 lidí tedy správnou kombinaci neuhádl nikdo.

oříšek

47

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: