Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Byznys v praxi je prostě nejvíc

24. 7. 2017 | Vstoupit do diskuze

Eliška Valaščíková (M3) Partners považuje za určitý VIP klub a je ráda jeho součástí. Nejvíce na něm oceňuje jistotu a zároveň svobodu. K tomu říká: „Vidím, jakým způsobem lidé okolo mne žijí Partners, dělají věci na 100 %, je pro ně úspěch Partners důležitý, a to mi dodává velkou energii a jistotu ve všem, co dělám – ale zároveň i svobodu, protože vše záleží jen na mně.“

Byznys v praxi je prostě nejvíc

V Partners působíte už 10 let. Co vás sem přivedlo?
Možná náhoda? Každopádně telefonát od tehdejší kamarádky z dětství Kristiny Žůrkové. A také chuť změnit stávající brigádu a dělat něco přímo ve svém oboru.

Co jste dělala před Partners?
Studovala jsem Vysokou školu ekonomickou a k tomu si přivydělávala jako servírka. Brigáda už mě ale nebavila, chtěla jsem nějakou změnu, dělat něco, díky čemuž získám větší praxi ve svém oboru a mnohem lépe pak najdu „vhodné“ zaměstnání. Po prvních zkušenostech v Partners jsem toto přání velice rychle opustila a zaměstnání jsem již nikdy nevyzkoušela.   

Co považujete za nejzásadnější moment své kariéry s Partners?
Své partnery v podnikání. Hned v prvním měsíci jsem do financí přivedla kamarádku z vysoké školy Martinu Hambergerovou, která je po celou dobu mého působení v Partners skvělou parťačkou. A také to, že mám v týmu mezi „přímými“ např. přítele Michala a sestru Martinu, společně táhneme za jeden provaz a naše spolupráce nás neskutečně baví. 

Co na spolupráci s Partners nejvíce oceňujete?
Určitě jistotu a svobodu v jednom. Vidím, jakým způsobem lidé okolo mne (Kristina Žůrková, Petr Borkovec, lidé z centrály,…) žijí Partners. Dělají věci na 100 %, úspěch Partners je pro ně důležitý, a to mi dodává velkou energii a jistotu ve všem, co dělám. Zároveň ale i svobodu, protože vše záleží jen na mě.

Jaký je rozdíl mezi vámi před deseti lety a dnes?
Stále jsem to já. Jen toho podstatně víc znám, umím, spoustu jsem zažila… Byznys v praxi je prostě nejvíc, a to jak po stránce obchodu, tak financí, vedení lidí, podnikání, komunikace… Poznala jsem stovky úspěšných lidí, se kterými se dnes stýkám, a od kterých se dále inspiruji a učím.

Co nejzajímavějšího jste s Partners zažila?
Vlastně všechny akce, ať už jde o vzdělávací, konference, nebo tripy. Prostě jsem všude, kde mohu být, protože mi to vždy něco zásadního přinese a zase mě to o krok posouvá. Považuji Partners za určitý VIP klub a jsem ráda jeho součástí. 

Kde se vidíte za dalších deset let?
Rozhodně v Partners. Bez toho si svůj život dnes nedokážu představit. Stále budu pracovat s lidmi, s týmem, s klienty, ale dělat i něco navíc pro celou firmu, jako je třeba dnes mé působení v Etickém výboru. No a snad už budu mít i rodinu.

Nejlepší okamžik s Partners:
Mě prostě baví tripy.

Nejhorší okamžik s Partners:
O žádném nevím. Anebo jsem ho už zapomněla.

Největší přínos Partners pro můj život:
Úspěšní lidé okolo mě.

Největší sen:
Vlastní zoologická zahrada.

Oblíbené motto/heslo/citát:
V jednoduchosti je krása.

22

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK