Diskuze k článku: Rozhodněte o svém maskotovi!

Partners | 26. 6. 2014 | Celkem 10 komentářů v diskuzi

Všech 10 komentářů v diskuzi.

Veronika Zemková | 7. 7. 2014 08:07

Samozřejmě nevím, jaký je záměr mkt, kde všude budeme maskota využívat a za jakým účelem, jestli jen pro děti, nebo celkově pro komunikaci s veřejností, nicméně se mi právě vždy líbila profesionalita a naše čisté logo s jasným sdělením stability a síly. Podpořila bych motiv loga, tedy strom. Nejsem zastánce Cetelemáčků a Alfíků.

0
+
-

Václav Valášek | 4. 7. 2014 16:29

Pokud to nebude plyšový hrošík, tak můj hlas má papoušek. S ním může být totiž také sranda, může být v každé domácnosti a dělá věci opakovatelně ;)

0
+
-

Iva Fodorová | 3. 7. 2014 23:03

Hlasuju pro Partnersmana - originální a přesně takový, jakého ho budeme chtít mít. Trikot by mohl mít ve stejném stylu jako superman - prostě superhrdina zachránce :-)
Ze zvířat je nejlepší delfín, a naopak rozhodně ne opici, ale koukám, že v anketě už ani není, to je dobře :-)

0
+
-

Daniela Uhlíková | 3. 7. 2014 10:03

Připojuji se k Míše, fakt skvělá volba, DELFÍN, jsou to úžasní tvorové, savci žijící pod vodou. Hlasuji pro delfína :-)

0
+
-

Michaela Klimešová | 1. 7. 2014 09:39

Jednoznačně DELFÍN - Páťa?...perfektní barva (tím nechci diskriminovat :o)), chytrý aniž by se opičil, hravý, zvědavý, vynalézavý, o "své" pečuje s nasazením a v neposlední řadě skvělý plavec.. propluje mořem finančních informací a dovede i trosečníky na něž útočí žraloci bezpečně na břeh..domů :o)

0
+
-

Štěpán Novotný | 27. 6. 2014 19:23

Maskotem je už dávno plyšový hrošík ;)

0
+
-

Miroslava Hlaváčková | 27. 6. 2014 18:14

Drak:)

0
+
-

Petr Sedláček | 27. 6. 2014 11:13

Dráček ve stylu Soptíka :)

0
+
-

Jakub Blažek | 27. 6. 2014 09:36

jsem rozhodne pro draka :) ale ne hydru, ta je vnimana vzdy negativne

0
+
-

Petra Melcherová | 26. 6. 2014 20:24

Jsem pro papouška nebo partnersmana :) rozhodně ne opici nebo draka

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: