Claimer

INVESTICE

V souvislosti s přechodem Partners k poskytování investiční služby investičního poradenství namísto pouhého zprostředkování jsme pro vás připravili instruktážní video, kterým vás provede tým Úseku právních služeb a compliance společnosti Partners.

INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Na supervizích se od konce března bude skládat také zkouška z investic. Ke studiu na certifikaci máte k dispozici tři materiály. Kromě prezentace a skript také toto výukové video.

PRO FIRMY

Jak na MALÉ a VELKÉ pojištění přes OK GROUP? Videomanuál vám ukáže jak vyplnit firemní analýzu v Anakinu a jak přes FiP poslat data do OK GROUP.

Den finanční gramotnosti - úvodní školení

Chcete se stát školitelem projektu Dne finanční gramotnosti? Pak jste na správném místě. Máte před sebou půl hodinové shrnutí všech základních informací, bez kterých není radno pouštět se do prvního školení.

BANKOVNÍ SLUŽBY

Partners bankovní služby mají za sebou již tři roky své existence. O tom, co se povedlo, jsme ve spolupráci s Dagmar Prajzlerovou a Lucií Juřičkovou natočili instruktážní video.

PENZE

Nekompromisní moderátorka Barbora Tachecí se ujala řízení debaty s titulem Česká penzijní reforma pod drobnohledem, kterou jsme natáčeli na sklonku ledna v improvizovaném studiu v prostorách pražské centrály společnosti Partners.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů