Claimer

O webu JsmePartners

Vítáme vás na stránkách JsmePartners.cz, interním webovém portálu finančně-poradenské společnosti Partners určeném pro poradce, manažery, ředitele i zaměstnance Partners.

Hledáte-li webový portál společnosti Partners určený široké veřejnosti, který prezentuje její zaměření, filosofii, způsob práce i kariérové možnosti, klikněte sem.

Projekt JsmePartners byl zahájen začátkem roku 2009 jako interní komunikační kanál napříč společností Partners. V létě roku 2010 došlo ke grafickému redesignu tištěného JsmePartners a na podzim téhož roku byl spuštěn vylepšený web ve své stávající podobě. Cílem projektu je propojit poradenskou síť napříč strukturami a ředitelstvími a přinést jim srozumitelný zábavní i informační portál a časopis, kde se dozví, co se zrovna v Partners děje. Je to místo, kde se setkávají informace o vzdělávání poradců s představením nových produktů v portfoliu i fotkami a videem z uplynulých akcí Partners, „víkenďáky“ počínaje „velkou cestou“ konče.

JsmePartners je tu od toho, abyste měli možnost zjistit, co dělají jiné struktury, jaké názory mají úspěšní ředitelé nebo manažeři vzdálení stovky kilometrů. Je tu také proto, abyste byli informováni o chystaných akcích, jakými může být každoroční konference, slavnostní ples, Leader’s club a další. Přináší vám i rozhovory se zástupci centrály nebo obchodních partnerů.

Tištěný časopis

Tištěný časopis JsmePartners vychází čtvrtletně vždy v březnu, červnu, září a prosinci (tedy třetí, šestý, devátý a dvanáctý měsíc v roce) vždy zhruba v polovině měsíce. Je distribuován do největších kanceláří Partners, případně na nějaké speciální akci, jakou může být například každoroční konference společnosti. Na těchto webových stránkách můžete najít archiv časopisů ke stažení ve formátu PDF. Většina článků z tištěného časopisu se také objevuje přímo ve formě příspěvků na tomto portálu zařazených v jednotlivých sekcích podle jejich zaměření.

Web

Portál jsmepartners.cz prošel velkou přestavbou na podzim roku 2010. Nyní obsahuje vedle klasických článků, rozhovorů, fotogalerií a videí i ankety, soutěže a především diskusi registrovaných poradců.

Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů