Claimer

ŽIVNOSTENSKÁ HYPOTÉKA...aneb hypotéka i na podnikání

Už se vám někdy stalo, že jste měli klienta, jehož představa o vlastním bydlení byla taková, že se ráno probudí, seběhne schody a hned je ve své vlastní firmě? Nic není nemožné.

ŽIVNOSTENSKÁ HYPOTÉKA...aneb hypotéka i na podnikání

Pořídit si v dnešní době vlastní nemovitost na bydlení se díky dostupnosti hypotečních úvěrů a rostoucím příjmům stalo v České republice takřka standardem. Stejně tak koupě nemovitosti obchodní společností za účelem jejího dalšího využití k podnikání má u nás již svojí tradici.

Co kdyby se ale takový běžný živnostník nebo i zaměstnanec rozhodli, že si díky úvěru od banky pořídí nemovitost za účelem bydlení a podnikání v jednom? Musí si kvůli tomu založit vlastní společnost, která navíc bude generovat zisk? Je nutné nemovitost následně začlenit do majetku firmy? Tyto a další otázky se v daném momentě zájemcům přímo nabízejí.

Nově těmto klientům můžete doporučit Živnostenskou hypotéku, produkt, který MONETA Money Bank klientům nabízí od dubna letošního roku. Díky ní si mohou klienti na své IČO nebo rodné číslo pořídit nemovitost, kterou následně využijí jak k bydlení, tak i ke svému podnikání.

Díky svým parametrům je Živnostenská hypotéka unikátním produktem. Nejenže nabízí atraktivní úrokové sazby srovnatelné se sazbami účelových hypotečních úvěrů, LTV až 80% a splatnost 30 let, oproti klasické hypotéce však navíc umožňuje až 100% využití nemovitosti k podnikatelským účelům a dovoluje financovat nejenom klasické nemovitosti určené k bydlení, ale například i objekty občanské vybavenosti. Lze ji tedy využít pro koupi či refinancování celé škály nemovitostí, jakými jsou například rodinný dům s kancelářemi, městský dům s prodejnou nebo občanská vybavenost rezidenčního charakteru.

Posouzení žádosti u Živnostenské hypotéky navíc není pro klienta o moc složitější nežli posouzení žádosti u standardní hypotéky. Probíhá zde navíc pouze předkonzultace nemovitosti supervizorem MONETA Money Bank.

Pokud tedy budete mít klienta, jehož představou o vlastním bydlení je ráno se probudit, seběhnout schody a hned být ve své vlastní firmě, vy pro něho již máte řešení.

  • až 100% využití nemovitosti k podnikání
  • atraktivní úroková sazba
  • možnost financování občanské vybavenosti
  • úvěr na IČO nebo rodné číslo

 

Renata Hötzlová, Manažer pro klíčové zákazníky třetích stran, Retail Sales, MONETA Money Bank

 

PR článek

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny