Claimer

S úvěrem od Equa bank získá bonus každý

Equa bank patří mezi mladé banky, které v roce 2011 rozčeřily stojaté vody českého bankovnictví. Svoji strategii založila na moderních, jednoduchých a inovativních produktech a na otevřené komunikaci se svými klienty. A jak je vidět, tato strategie se jí vyplácí.

S úvěrem od Equa bank získá bonus každý

Každoročně dynamicky roste ve všech oblastech svého podnikání, v roce 2015 se také dle plánu začala hospodařit se ziskem a od té doby v ziskovém hospodaření pokračuje. Počátkem roku překročila hranici čtvrt milionů klientů. Největší zájem mají klienti o běžné účty a osobní půjčky, které Equa bank nabízí také ve spolupráci s Partners.

Equa bank půjčky na cokoliv

Equa bank spolupracuje s Partners již čtyři roky, a to v oblasti spotřebitelských úvěrů a hypoték. Z osobních půjček mohou poradci Partners klientům nabídnout klasickou neúčelovou půjčku (Minutová půjčka od Equa bank) nebo RePůjčku – refinancování či RePůjčku konsolidaci. Půjčky od Equa bank umí klientům vyřešit každou jejich situaci. Minutovou půjčku lze využít na cokoliv, tedy například na rekonstrukci bytu, nákup nábytku, elektroniky nebo i auta (AutoPůjčka). RePůjčku - konsolidaci je možné využít pro sloučení běžných půjček, kreditních karet, kontokorentů, úvěrů a leasingů na auto i účelových půjček. U Equa bank můžete konsolidovat závazky bank i splátkových společností, a to bez zajištění. RePůjčka – refinancování je nabízí možnost snížení splátek až o polovinu. V průměru s Equa bank uspoří klienti na půjčce 20 000 korun - 30 000 korun při stejné době splácení.

Equa bank a Partners = oboustranně výhodná spolupráce

Nespornou výhodou těchto půjček je jejich nízká úroková sazba, která začíná již od 5,9 % ročně, jednoduchost produktu a rychlost jeho vyřízení.

Půjčky jsou bez jakýchkoliv dalších poplatků a poradci Partners o ně mohou požádat jednoduše, online, Equa bank nevyžaduje potvrzení o příjmech ani jiná potvrzení. Samotný úvěr je schválen během několika minut, a pokud je žadatel již klientem Equa bank, má peníze na účtu téměř okamžitě. Půjčit si přitom u nás lze na cokoliv.

Klienti a poradci Partners mohou získat individuální úrokové sazby – ke snížení finální nabídky sazby u Minutové půjčky či RePůjčky – Konsolidace stačí kontaktovat Jana Rubáše (viz. níže). Navíc jsou přezkoumávány i jejich případné zamítnuté žádosti z minulosti. Každý klient Partners dostává bonus 500 korun, pokud mu bude do konce dubna 2017 sjednán úvěr nad 30 000 korun. Až do konce května navíc získá klient jako dárek ke každé RePůjčce (konsolidaci i refinancování) multimediální tablet Lenovo.

Poradci Partners navíc mohou konzultovat již zamítnuté úvěry, které jsou v některých případech rovnou předschváleny, v každém případě ovšem poradce získá cenou zpětnou vazbu.

Schválení půjčky trvá jen několik minut

Hlavní výhodou půjček od Equa bank nadále zůstává velmi jednoduchý online proces, kdy lze celé sjednání úvěru vyřídit online bez nutnosti dokládání příjmů. K vyřízení stačí pouze doklad totožnosti a v případě RePůjčky původní úvěrovou smlouvu.  Celý proces zabere 5 – 10 minut, a pokud je žadatel již klientem Equa bank, má peníze na účtu téměř okamžitě.  

Nový tým Equa bank pro poradce Partners

V loňském roce došlo v Equa bank k obměně týmu. Nově se můžete se všemi dotazy obrátit na Jana Rubáše, Cash Loan & 3rd Parties Account Manager, (tel. 727 937 130; jan.rubas@equabank.cz), který nastoupil na místo Karla Puše. Ten je nově vedoucím týmu externího prodeje nezajištěných spotřebitelských úvěrů. Kromě poradenství se žádostmi o půjčku se na ně můžete obrátit i ohledně školení, které leze nyní absolvovat také on-line a trvá zhruba 40 minut.

Karel Puš 

Karel Puš, External Sales & Business Development Manager      

Jan Rubáš

Jan Rubáš, Cash Loan & 3rd Parties Account Manager

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů