Claimer

Pojďte si zasoutěžit s ČPP!

V obchodech se objevily první skleněné ozdoby a to je neklamný znak blížících se Vánoc. Čeká nás tedy sprint cílovou rovinkou tohoto roku. My v ČPP ale nepodléháme podzimní melancholii a neustále pracujeme na implementaci legislativních změn, vývoji produktových novinek, a posunu technologií k snazšímu, rychlejšímu a modernějšímu sjednávání pojistných produktů. V souvislosti s tím jsme si pro vás připravili malý kvíz o ceny. Odkaz na něj naleznete na konci tohoto článku. Ten čtěte pozorně, najdete v něm i trochu nápovědy, která vám pomůžou v kvízu uspět.

Pojďte si zasoutěžit s ČPP!

Aktuálně probíhá pod názvem Klídek podzimní kampaň s připojištěním odcizení celého vozidla. Novinku si můžou stávající i noví klienti sjednat k povinnému ručení se základním limitem už od 300 korun ročně. Akční nabídku můžou využít do konce roku 2017. Toto nové připojištění nabízí několik limitů pojistného krytí, které si můžou klienti zvolit.

Další podzimní akcí je sleva na 1. pojistné v povinném ručení. V rámci této akce je možné klientovi poskytnout dodatečnou slevu na pojistné v prvním roce pojištění. Toto zvýhodnění bude možné použít u pojistných smluv ACP III, které budou sjednány v období od 8. 11. 2017 do 31. 12. 2017. Slevy lze uplatnit u osobních a užitkových vozidel do 3,5 t s ročním a půlročním pojistným obdobím.

Na konci září jsme překonali hranici 1,2 milionu kusů pojistných smluv v povinném ručení. ČPP tak potvrzuje a posiluje svou pozici jednoho z lídrů v oblasti pojištění vozidel na českém trhu. Tento údaj dokládá také Česká kancelář pojistitelů (ČKP). ČPP se již řadu let trvale daří kontinuálně navyšovat počet pojištěných vozidel. Ve spolupráci se svým partnerem Global Assistance poskytujeme motoristickou asistenci s vysokými bezplatnými limity a zajišťujeme včasnou a rychlou likvidaci pojistných událostí. V 95 procentech případů posíláme peníze na účet do 24 hodin od dodání posledního podkladu potřebného k ukončení případu. Klíčovým faktorem v celém procesu je také vysoká míra profesionality spolupracujících prodejních sítí a makléřů.

ČPP letos opět uspěla v projektu Nejlepší pojišťovna, vyhlašovaném deníkem Hospodářské noviny. Obhájila třetí místo v kategorii Nejlepší neživotní pojišťovna a získala navíc třetí místo v kategorii Klientsky nepřívětivější neživotní pojišťovna. Za obhájením našeho loňského úspěchu a ziskem další ceny stojí především kvalitní spolupráce všech zaměstnanců a špičková péče o naše klienty. V devátém ročníku projektu bylo hodnoceno 14 neživotních pojišťoven. Analytici je porovnávali z hlediska produktové nabídky a služeb, dostupnosti, komunikace a celkového přístupu ke klientovi a zaměřili se i na jejich hospodářské výsledky, které vypovídají o finanční stabilitě přihlášených společností. Soutěž prověřuje finanční instituce po všech stránkách, výsledky projektu tedy můžou být pro zákazníky spolehlivým vodítkem při výběru vhodné pojišťovny.

Pojďte to oslavit spolu s ČPP a zasoutěžte si o prima ceny v kvízu na Peníze.cz

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny