Claimer

Neúčelová FÉR půjčka od 4,99 % RPSN

Sberbank je bankou, pro kterou je dlouhodobě důležitá spolupráce s významnými partnery. Tuto spolupráci staví na důvěře, FÉRovém přístupu a samozřejmě i zajímavé nabídce.

Neúčelová FÉR půjčka od 4,99 % RPSN

Vážení obchodní přátelé,

Jasná sazba od začátku je základ

Proto u nás dopředu víte, na čem jste. Nabídka našich FÉR půjček i FÉR konsolidací je dopředu známá. Vy i Vaši klienti dopředu víte, za kolik Vám půjčíme. Nehrozí tak zklamání a zbytečná administrativní práce kvůli sazbě „od“, kterou pravděpodobně získá jen minimum klientů. U nás se standardně v průběhu schvalování sazba nezvedá.  To vše zároveň bez poplatků, dodatečných podmínek a s vysokým poměrem schválených žádostí. Stačí si jen zvolit dobu splatnosti a objem půjčky a hned víte, jaká sazba je ta správná.

FÉR úvěr za akční sazbu

Od 17. srpna jsme navíc odstartovali akční nabídku nových FÉR půjček s garantovanou sazbou od 4,8 % p.a. s RPSN 5,99%. Platí pro úvěry v pásmu 201 – 500 tisíc, se splatností 84 - 96 měsíců. Pro pásmo 101 – 200 tisíc nebo 501 tisíc až 1 milion, je sazba u stejné splatnosti 5,99 % p.a. To vše bez dalších podmínek. Financování u nás opravdu nebylo nikdy dostupnější.

FÉR Konsolidace s mimořádnými parametry

Naše konsolidace si stále drží mimořádné parametry, tedy možnost konsolidovat od jedné do deseti půjček do výše 1 milionu korun bez zajištění s možností získat i peníze navíc. Vše bez dodatečných podmínek a samozřejmě s garantovanou cenou, která začíná u sazby 5,75 %p.a.

Jednoduché sjednání

V rámci zprostředkování se můžete obrátit na pobočky naší banky a to dokonce bez nutnosti návštěvy klienta na pobočce. Vše vyřídíte za něj. Případně lze půjčku sjednat prostřednictvím e-Shopu Sberbank, tedy „na dálku“ přes webovou aplikaci.

Umíme i víc

Využijte i naše další produkty jako jsou hypotéky, kde jsme velmi atraktivní u kalkulace příjmů podnikatelů (paušály, obrat atd.), splatnost i nad 70 let věku, refinancování bez příjmů již od 12 řádných splátek a mnoho dalšího. V případě řešení podnikatelských úvěrů financujeme i začínající podnikatele. Stačí pouze předat kontakt na klienta, případně základní informace a vše již zařídíme za Vás.

Vaše Sberbank

 

PR článek

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny