Claimer

Direct – pojišťovna pro lidi

Direct – pojišťovna pro lidi

Víme, co chceme a proč jsme tady

Naším cílem je postavit normální poctivou pojišťovnu. Chceme ji budovat na týmu výjimečných lidí, kterým dělá radost pomáhat klientům. Vracíme se k principu, kvůli kterému pojišťovny vznikly -  lidé pomáhají lidem. A proto jsme rádi, že je Partners naším partnerem a společně se nám daří dosahovat našich cílů. Naše spolupráce trvá již 2 roky a velmi nás těší, že si dokážeme vyjít vstříc a navzájem si pomáháme.

V Directu věříme, že klientská zkušenost postavená na jednoduchosti, rychlosti a přátelskosti je to, na čem můžeme vystavět normální pojišťovnu pro lidi. Kromě našich týmů jako Péče o klienty či Likvidace jsou i členové Partners našimi zástupci v první linii, těmi nejdůležitějšími lidmi, kteří jsou v neustálém kontaktu s klienty. Je pro nás velmi důležité, že jsme naladění na stejnou vlnu.

Díky všem z Partners za skvělou spolupráci a těšíme se, co přinese další rok.

Pavel Řehák, předseda představenstva, Direct pojišťovna, a.s.

Direct roste a můžeme za to všichni

Direct patří mezi nejrychleji rostoucí neživotní pojišťovny. Do budoucna nehodláme růst brzdit. V praxi to tedy bude znamenat mnoho dalších výzev.

Novinky a inovace jsou nedílnou součástí dynamického růstu a naší milou povinností je tyto informace komunikovat našim partnerům.

I tento rok jsme pro naše partnery zorganizovali Makléřskou konferenci. Představili jsme vám inovace, které chystáme do dalšího roku a lidi, kteří za jednotlivými projekty stojí. Mám radost, že jsem se s některými z vás mohl na konferenci potkat napřímo, poznat se osobně a začít budovat silné obchodní vztahy. Je pro nás zásadní, že se zástupci Partners konference každoročně účastní a pomáhají nám v rozvoji a růstu.

Jsem přesvědčen, že Partners má velký potenciál a věřím, že budeme společně zvyšovat počet spokojených klientů.

Jan Voves, ředitel pro strategické partnery, Direct pojišťovna, a.s.

Nové pojištění majetku jsme postavili na našich hodnotách

Nejen klientská zkušenost se opírá o naše hodnoty. Letos jsme v oblasti pojištění majetku pro lidi připravili několik podzimních vychytávek.

V JEDNODUCHOSTI je krása, proto z pojištění stále odstraňujeme háčky. Chceme, aby bylo pro klienta maximálně srozumitelné. A díky nové grafice on-line sjednavače je nový majetek i přehlednější a více intuitivní.

RYCHLÉ sjednání a možnost on-line platby ušetří spoustu času vám i klientům.

SPOLEHLIVOST Directu tkví v tom, že vás nenecháme na holičkách, nově pojistíme třeba i garáž na jiné adrese, vybavení chaty na nové ceny nebo zdravotnické pomůcky, bez kterých se klienti neobejdou.

Neustále myslíme na to, že si vzájemně můžeme věřit a usnadnit si tak naši práci. Proto v rámci PŘÁTELSKOSTI umožňujeme pojistit ještě nezkolaudovanou stavbu jen s parcelním číslem on-line.

V produktu majetkové pojištění bylo pár děr, které jsme chtěli opravit. Nechceme dodávat polovičatá řešení, ale celistvou službu, která pomůže klientům kdykoliv a kdekoliv.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny