Partners Liga: Přetahovaná o první místo pokračuje

David Pokorný | 19. 12. 2012 | Vstoupit do diskuze

Drama závěrečných kol Partners ligy pokračuje, dvě kola před koncem se opět mění leader tabulky. V desátém kole poněkud nečekaně zvítězili „Kašourovci“, tedy tým pod vedením Senior Managera Martina KAŠKY.

Vítězství nečekané, ale zato drtivé. Náskok před druhým místem činil 3500 BJ. Na druhém místě se umístil elitní tým „Samurajů“, a i když jen s velmi těsným náskokem 130 BJ na třetí tým „HEROES“ Directora Davida Kundrta, stříbro pro Samuraje sehrálo podstatnou roli v průběžném pořadí. Vysoký bodový zisk 35 bodů totiž zajistil Samurajům návrat na čelo tabulky, které opustili „Chuckowi borcy“. „Borcy“ se v desátém kole umístili na výborném pátém místě, ale s přídělem „pouhých“ devatenácti bodů samozřejmě v boji o mistra ligy mírně ztratili…

Pojďme se tedy podívat na průběžný TOP 10 Partners ligy a těsný souboj o celkové prvenství: