Claimer

Partners podporují nejlepší českou judistku

Partners pomáhají plnit sny nejenom klientům, ale i nadějným sportovcům. Stali jsme se hlavním sponzorem nejlepší české judistky Renaty Zachové, které v tomto týdnu získala na Mistrovství České republiky juniorů v Hranicích na Moravě již 10. titul Mistryně ČR.

Partners podporují nejlepší českou judistku

Renata Zachová druhá zleva.

Šestnáctiletá judistka tentokrát vyzkoušela vyšší váhovou kategorii do 63 kg, kde opět nenašla přemožitelku a vystoupala na stupínek nejvyšší. S Partners ji přitom nespojuje jen sponzorská smlouva a společné hodnoty, ale i její maminka Renata Zachová, která u nás působí jako VIP Consultant.

„Moje maminka je již 6. rokem poradcem v Partners, práce se jí stala koníčkem a miluje ji, stejně jako já judo. Proto chci, aby mým hlavním sponzorem byla společnost Partners,“ uvedla mladá sportovkyně, jejímž cílem je zlato na Olympiádě v Tokiu v roce 2020, v osobním dopise Petru Borkovcovi.

Na více informací o Renatě Zachové, jejím olympijském snu a spolupráci s Partners se můžete těšit v letním čísle časopisu JsmePartners.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů