Claimer

Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Košatá tyrkysová hlava – koruna, bílá košile s vyhrnutými rukávy, tyrkysová kravata, prostě parťák sympaťák. To je náš nový maskot. Jak se vám líbí?

Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Jeho podoba vznikla v ateliéru renomovaného dua ilustrátorů Tomski a Polanski. „Chtěli jsme vytvořit maskota Partners symbolizující strom s tyrkysovou korunou. Naši představu ideálně naplnili právě Tomski a Polanski v tendru kreativních agentur. Jeho podobu se navíc vtipně rozhodli spojit s logem Partners,“ popisuje nový způsob komunikace Lucie Krejzová, marketingová ředitelka. Schválně, jestli naše logo objevíte!

Proč právě strom? V našem logu je symbolem stability, růstu a plodnosti. Tyrkysová je barvou důvěry. Obojí jsme spojili a vznikl náš nový kreslený stromový průvodce. Nejdříve ho plánujeme otestovat na našich sociálních sítích – na Facebooku, Instagramu a Youtubu. Máme s ním ale větší plány a chceme, aby se objevoval i jinde. Budete mít možnost osobně se s ním potkávat na našich eventech. A do budoucna mu přibyde celá rodina. Máte se tedy na co těšit.

Jak celý nápad vznikl? Maskoti tvoří nedílnou součást značky, jsou doslova její „žijící“ součástí. Chceme se taksympaticky odlišit od ostatních, být v našem oboru první. Nebaví nás používat jen uniformní fotky z fotobanky jako to dělají všichni ostatní. Chceme, aby si nás lidé-klienti spojili s něčím jiným, specifickým, originálním, pozitivním. Stejně jako se liší filozofie a charakter našeho finančního poradenství od zbytku trhu. To vše symbolizuje nový maskot. Náš nový sympaťák tak podpoří vaše náročné podnikání v tom nejlepším smyslu.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženy 2 komentáře

Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře.

Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :)Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny