Claimer

Byznys v praxi je prostě nejvíc

Eliška Valaščíková (M3) Partners považuje za určitý VIP klub a je ráda jeho součástí. Nejvíce na něm oceňuje jistotu a zároveň svobodu. K tomu říká: „Vidím, jakým způsobem lidé okolo mne žijí Partners, dělají věci na 100 %, je pro ně úspěch Partners důležitý, a to mi dodává velkou energii a jistotu ve všem, co dělám – ale zároveň i svobodu, protože vše záleží jen na mně.“

Byznys v praxi je prostě nejvíc

V Partners působíte už 10 let. Co vás sem přivedlo?
Možná náhoda? Každopádně telefonát od tehdejší kamarádky z dětství Kristiny Žůrkové. A také chuť změnit stávající brigádu a dělat něco přímo ve svém oboru.

Co jste dělala před Partners?
Studovala jsem Vysokou školu ekonomickou a k tomu si přivydělávala jako servírka. Brigáda už mě ale nebavila, chtěla jsem nějakou změnu, dělat něco, díky čemuž získám větší praxi ve svém oboru a mnohem lépe pak najdu „vhodné“ zaměstnání. Po prvních zkušenostech v Partners jsem toto přání velice rychle opustila a zaměstnání jsem již nikdy nevyzkoušela.   

Co považujete za nejzásadnější moment své kariéry s Partners?
Své partnery v podnikání. Hned v prvním měsíci jsem do financí přivedla kamarádku z vysoké školy Martinu Hambergerovou, která je po celou dobu mého působení v Partners skvělou parťačkou. A také to, že mám v týmu mezi „přímými“ např. přítele Michala a sestru Martinu, společně táhneme za jeden provaz a naše spolupráce nás neskutečně baví. 

Co na spolupráci s Partners nejvíce oceňujete?
Určitě jistotu a svobodu v jednom. Vidím, jakým způsobem lidé okolo mne (Kristina Žůrková, Petr Borkovec, lidé z centrály,…) žijí Partners. Dělají věci na 100 %, úspěch Partners je pro ně důležitý, a to mi dodává velkou energii a jistotu ve všem, co dělám. Zároveň ale i svobodu, protože vše záleží jen na mě.

Jaký je rozdíl mezi vámi před deseti lety a dnes?
Stále jsem to já. Jen toho podstatně víc znám, umím, spoustu jsem zažila… Byznys v praxi je prostě nejvíc, a to jak po stránce obchodu, tak financí, vedení lidí, podnikání, komunikace… Poznala jsem stovky úspěšných lidí, se kterými se dnes stýkám, a od kterých se dále inspiruji a učím.

Co nejzajímavějšího jste s Partners zažila?
Vlastně všechny akce, ať už jde o vzdělávací, konference, nebo tripy. Prostě jsem všude, kde mohu být, protože mi to vždy něco zásadního přinese a zase mě to o krok posouvá. Považuji Partners za určitý VIP klub a jsem ráda jeho součástí. 

Kde se vidíte za dalších deset let?
Rozhodně v Partners. Bez toho si svůj život dnes nedokážu představit. Stále budu pracovat s lidmi, s týmem, s klienty, ale dělat i něco navíc pro celou firmu, jako je třeba dnes mé působení v Etickém výboru. No a snad už budu mít i rodinu.

Nejlepší okamžik s Partners:
Mě prostě baví tripy.

Nejhorší okamžik s Partners:
O žádném nevím. Anebo jsem ho už zapomněla.

Největší přínos Partners pro můj život:
Úspěšní lidé okolo mě.

Největší sen:
Vlastní zoologická zahrada.

Oblíbené motto/heslo/citát:
V jednoduchosti je krása.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů