Claimer

Zavítali jsme na Krkonošské pivní slavnosti. Samozřejmě kvůli Krakonošovi

Snad celý Královehradecký kraj se 12. srpna vydal oslavit 20. narozeniny Krkonošských pivních slavností. A protože se v Partners bavíme rádi a shodou okolností je i pro nás rok 2017 významný nejen kvůli 10. výročí od založení, nemohli jsme ve Vrchlabí chybět.

Zavítali jsme na Krkonošské pivní slavnosti. Samozřejmě kvůli Krakonošovi

Záštitu nad slavnostmi z řad Partners převzala ta nejpovolanější – finanční poradkyně Michaela Martincová, pro níž je účast srdeční záležitostí, neboť ve Vrchlabí žije a působí. „Na této akci jsem se podílela již v minulých ročnících i sama, a proto mi přišlo krásné spojit výročí naší firmy s výročím našich slavností, “ vysvětluje Michaela Martincová (VIP Consultant IV).

I když se jednalo o velebení chmelového moku, program si užili jak dospělí, tak především děti, pro něž byl připravený bohatý program v podobě zábavného dětského parku. V něm si nejmenší mohli zazpívat písničky s kamarády ze Zpívánek nebo se setkat s oblíbeným Michalem Nesvadbou. Hlavní atrakcí se stal Partners skákací hrad a stánek, kde se horlivě soutěžilo o ceny, vyplňovaly se dotazníky finanční gramotnosti a také poctivě mlsalo. Každý soutěžící byl totiž odměněn naší trošku netradiční tyrkysovou zmrzlinou.

V areálu se návštěvníci potkávali s nefalšovaným Krakonošem, fotili ve stylové fotobedně, koštovali piva nových i tradičních značek a připíjeli rockové legendě OLYMPIC, která už je na scéně úctyhodných 55 let. Na pódiu se dále vystřídal třeba Marek Ztracený s kapelou, Flendrs nebo Abde a Sharlota.

„Byla to skvělá akce a jsem hrozně ráda, že takové události Partners podporuje. Lidé byli opravdu milí a myslím, že ocenili, že krom našeho loga a značky mohli poznat konkrétní tváře nás poradců,“ uzavřela Michaela Martincová.    

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny