Claimer

S Partners až na vrchol rozhledny

Od roku 2015 se ve Lbosíně ve středních Čechách koná pravidelně běžecký závod na rozhlednu Špulka, která je dominantou Divišovska. Mezi odvážlivce, kteří se vydali potit krev na lesní cestu či šotolinu byl i zástupce Partners Luboš Mrázik (M1) se startovním číslem 70. Ten společně s Annou Šmídovou a Anežkou Aubrechtovou zajišťoval Partners zázemí a zaměřil se také na osvětu v oblasti financí mezi sportovci.

S Partners až na vrchol rozhledny

Nejmladší účastnicí závodu byla dvouletá holčička Sára Studničková. Oproti tomu se nejzkušenějším závodníkem stal sedmašedesátiletý Jaroslav Vlach, od kterého by se mnozí mladí mohli inspirovat.

 

Velkou radost udělal nejen dětem, ale i dospělým skákací hrad, který byl celý den okupován značnou částí sportovců.

Organizátoři z SDH Dalovy pak ocenili a poděkovali Partners a ostatním sponzorům za poskytnuté věcné ceny pro nejrychlejší závodníky. Ty udělaly všem oceněným velkou radost a tým kolem Luboše Mrázika také věří, že pomohou dalšímu zvyšování finanční gramotnosti.

A proč vlastně Partners a Špulka Race?„Odhodlání, dosažení cílů, houževnatost, odvaha, překonávání překážek, společné sdílení krásných chvil... To všechno jsou důvody, proč jsme se rozhodl podpořit běžecký závod Špulka Race. Ta podobnost hodnot totiž není náhodná. Akce byla vnímána velice úspěšně a příští rok se těšíme zas!," uzavírá Luboš.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů